Cijena farbanja golfa 2 ?

Cijena farbanja golfa 2 ?

Član
Poštovane kolege, imam Golf 2 jako dobro sređen bukvalno na njemu sve fercera, uvjek dobro održavan i čuvan, ali poslije ovoliko godina lak prosto izblijedi, pa sam ga htio "častiti" novim lakiranjem, pa bi želio da pitam koliko je to danas realno maximalno platiti za solidno lakiranje Golfa 2 (znači nikakvo udaranje i ništa slično), eto tek tako dobro me služio pa sam htio da ga malo sredim i po pitanju exterijera. Ja sam iz Trebinja. Hvala unaprijed!
 
Član
Kvalitetno, oko 1500 ako nema varenja i sličnih sranja.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Poliranje teško da bi pomoglo.
1500 KM je ogromno mnogo makar za mene. U svakom slučaju hvala.
 
Član
E to 700 KM je već prihvatljivije, što se tiče očekivanja šta znam, očekujem da se ipak uradi solidno...Hvala.
 
Član
Takodje, gdje budes odlucio da radis, da bi malo spustio cijenu bar 50-100 KM, a i posto volis oko svog vozila da radis, mozes dogovoriti da odradis ti samostalno jedan dio demontaze i montaze dijelova kao npr. branici, plastike, stopovi, farovi i ostalo sitnice, gdje majstori gube dosta vremena, a svakako to naplate.
 
Član
Može i za 100 ako će ga Jupolom krečiti.

Znam kako se krecu cijene , zbog tog sam stavio da se moze samo zavisi sta vlasnik ocekuje . A tako isto smatram ako nema varenja i ostalih gluposti, da je puno 1500 KM da se samo boja osvjezi (obicna ili akril) na golfu 2 . Mislim da pokretac teme ne trazi da mijenja boju i da radi "tuning" prepravke .
 
Član
Wispi, apsolutno si u pravu, to sam i ja mislio tako kako si ti napisao, naravno nema varenja niti šta slično...Hvala
 
Član
stvar je jednostavna koliko si planirao da možeš da daš, nađeš majstora za te pare i odradiš
imaš ovlaštene koji su najskuplji,
imaš navikane garaže koje nisu ovlašteni servisu ali su kvalitetom tu negdje a cijenom dosta niže
imaš i lokalne kućne garaže koje zavisno od količine posla diktiraju cijenu, ali je kvalitet širok i mogu da dobace do ovlaštenog samo treba naći....

a mislim da ti je plafon 1000 za to auto 1500 sa varenjim i sl
 
Član
stvar je jednostavna koliko si planirao da možeš da daš, nađeš majstora za te pare i odradiš
imaš ovlaštene koji su najskuplji,
imaš navikane garaže koje nisu ovlašteni servisu ali su kvalitetom tu negdje a cijenom dosta niže
imaš i lokalne kućne garaže koje zavisno od količine posla diktiraju cijenu, ali je kvalitet širok i mogu da dobace do ovlaštenog samo treba naći....

a mislim da ti je plafon 1000 za to auto 1500 sa varenjim i sl
Po čemu je ovlašteni bolji od privatne garaže?

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Top