cijena boje

cijena boje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz molba ako mi mozete rec kolko je cijena perla boje mislim nekuzim se bas u to ali bi si naj vjeroojatnije sam farbao auto samo da mogu promjenit papire pa bi u bih otisao kod ujaka da mi on to napravi jer se sa tim bavi.....
 
Član
Josip_U je napisao(la):
pozz molba ako mi mozete rec kolko je cijena perla boje mislim nekuzim se bas u to ali bi si naj vjeroojatnije sam farbao auto samo da mogu promjenit papire pa bi u bih otisao kod ujaka da mi on to napravi jer se sa tim bavi.....
zavisi koji proizvodjac boje imas vise npr 1 kg MOBIHELOVE perla boje kosta od 70 km pa na dalje imas puno prozivodjaca kao Max Meyer, najskuplji Duga
3M, BodyCar sistem,Smirdex,ER-LAC Heliomix, Ceresit Henkel, Standox,koji je najskuplji pa biraj Duga
 
Član
aha ali meni bi trebal najeftinija samo da ja sam prefarbam auto da mogu papire napravit a onda bi otiso u bosnu kod ujaka da mi on prelakira sve ljepo.....

zahvaljijem ti se na pomoci
 
Član
odakle si ti josipe?

ako si iz hrvatske onda auto u šprickit i skini 2 felge i tiraj priko granice
boja nije bitna
a za vratit se daš 50e pa kad se vratiš napraviš papire

nakraju suma ista
 
Član
ahaa posto bi aj auto farbao u dvije boje pola u crnu poal u naranđastu tj viese boju bakra kolko mi je potrebno boje:D
 
Član
sve ti zavisi od nijanse boje vrste boje ovo ono neke bolje traze podlogu drugom bojom da se odradi pa tek ona nju zavisi ti i koji sprickit ide ispod svasta nesto ti uvjetuje cjenu lakiranja
po meni standox najbolja na trzistu kod nas a ako imas malo para viska moze se naruciti Gasuritova boja koja je masna po cijeni ali i nabolja sve ti zavisi sta hoces i do koliko para nista neznas dok neuzmes katalog u ruke i vidis sta hoces
a to za kolicinu boje to je isto nezgodno odrediti dok neznas sta ces imas boje koje slabije i one koje bolje pokrivaju podlogu tako da i od toga zavisi cijena i kolicina
 
Član
Josip_U je napisao(la):
da iz hrvatske sam a zas da skinem 2 felge nekuzim te bas

zato da priđešp granicu na šlepi
da te ne hebu kako auto u voznom stanju ide na šlepi
stoga skini neki dio da moš proć i amen
provjereno
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
sve ti zavisi od nijanse boje vrste boje ovo ono neke bolje traze podlogu drugom bojom da se odradi pa tek ona nju zavisi ti i koji sprickit ide ispod svasta nesto ti uvjetuje cjenu lakiranja
po meni standox najbolja na trzistu kod nas a ako imas malo para viska moze se naruciti Gasuritova boja koja je masna po cijeni ali i nabolja sve ti zavisi sta hoces i do koliko para nista neznas dok neuzmes katalog u ruke i vidis sta hoces
a to za kolicinu boje to je isto nezgodno odrediti dok neznas sta ces imas boje koje slabije i one koje bolje pokrivaju podlogu tako da i od toga zavisi cijena i kolicina
eto kolega ti je dosta toga rekao a samo da se nadovezem za farbu nikad neznas koliko ti treba tako da ti je bolje uzeti vise pa neka ostane uvijek imas neki ogrebotina i uvijek treba nesto zatackat pozzz i sretno
 
Član
Cijene u banjaluci svjeze

RM i car system metalik set 128 km 1l baze..
standox metalik 140 km set
helios 110 km set..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top