Chip Box Tuning

Chip Box Tuning

znaci samo remap pravi i po mogucnosti valjci,znam da taj proces potraje ali to su kvalitetne mape sigurno.Samo ne znam da li fabricki ECU dozvoljava dvije mape,jednu normalnu i ovu jacu,nesto tipa low boost-high boost i neki prekidac da se stavi?
To bi bilo dobro da ima prekidac da se pali i gasi, hvala na savjetu bas cu da pitam ove sto rade remap
 
Član
www.cro-chip-tuning.com/shop ovdje su ti odgovori nas sva pitanja, to nisu one varalice am sam se uvijerio kod njih to su chipovi koji se kompjuterski programiraju, ja sam sa njima odusevjen, za svaki auto sam kupio chip i dobio sam sta sam zelio smanjenu potrosnju goriva i povecanu snagu, imaju za diesel motore sve vrste benzin i plin, (commonrail, vp37, vp44, turbo, iat, iac senzori.... ) evo ti kontakt ako zelis pitat 0038598425970 ili info@cro-chip-tuning.com ili natalijasebek@gmail.com. ja preporucam svakako, kompjuter ga neprepoznaje na tehnickom, nesteti motoru, nikakvih problema nema, instalacija 5 minuta i dobijes u paketu instrukcije za instalaciju, garanciju 2 godine ili 50 000 kilometara na elektroniku. Ima i mogucnost daljinskog on/off i imaju i na prekidac on/off :) probaj neces se razocarat
 
Član
i zaboravio ti napomenut sve rade po tvojim zeljama, za sta zelis chip, kakav oces chip imas puno mogucnosti i to mi se jako svidja :)
 
Top