Chevrolet Cruze LS info.

Chevrolet Cruze LS info.

Član
Iz licnog iskustva kazem, da su dizeli odlicno se polazali, 2.0 motori, uzet nov lacetti karavan kod mene je vec 4 godine, ni jedan jedini problem, potrosnja mala, tako da sve preporukeza dizel, a za benzince sam cuo da trose ametilce.....
 
Član
kakva crne 3 klase iznad VW-a :banghead:
Govorim o udobnosti, a ne o kvalitetu izrade. I stojim iz rečenog. Nabavio sam Sparka u nekoj zamjeni. Žena me nagovara da uzmem nešto veće sigurnosti radi. Ne želim jer mi je ovo auto gotiva po gradu iako je osnovni paket, nikakve opreme ni zajebancija. Potrošnja odogvarajuća. Sjedišta udobnija nego u Plolu ili fabiji, bolji dizajn. Amortizeri vožnju čine udobnom tek kad se još 2 osobe smjeste u auto, inaće malkice pretvrdi. Auto je bez serva i ABS-a. Nema klimu ni šiber. Sve je mehanika.
Pa sad uzmi da je u pitanju auto dalek ispod Cruza na ljestvici..
 
Član
1.6 benzinca nemoj ni pogledati. To je auto toliko mrtvo, za ne povjerovati, i 200D Mečka je življa od njega.. Prijatelj u Italiji kupio haman novog (oko 20.000 na satu), sad su mu na 75.000 stradali cini mi se da rece ventili, mora sredjivati (cca 700 eura u Italiji). Mislim da je 2.0 dizel mjera gledajuci ulozeno/dobiveno...
 
Top