Chevrolet Aveo

Chevrolet Aveo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da i ja predstavim svoj autić. Izvinjavam se na zakasnjenju al imam obaveza oko fax-a pa ne stizem nikako...

Na autu su stavljene OZ racing 35 anniversary felge 15". Zatamnio sam zadnja bocna stakla i zadnju sajbu sa Lumarr folijima...



Sto se tice unutrasnjosti stavljen je orginalni naslon za ruku RATI, išao sam čak u Varaždin po njega :icon_smile:.



Stavio sam i Xenon HID 6000K.



Kroz koji dan cu da zatamnim i prednja stakla pa cu postaviti slike. Kad budem u malo boljoj finansijskoj situaciji stavit cu mu H&R opruge...

Eto to je to kad bude nesto novo stavljam slike :icon_smile:
 
Član
arminnn je napisao(la):
fin aveo samo place za spustanjem :D

sta nam ono uradise od daewoo foruma???

Ma znam ja da place za spustanjem al polako ne zuri mi se nigdje :icon_smile: ....

Ma daewoo forum ti je upropastio onaj Mr_G, vidio lik da ga niko vise ne slusa ni 1% a mislio je da je najpametniji na svijetu i eto on da se napravi faca ugasio forum....
 
Član
Mr_G meni rece na pungas sruslil ga dusmani al pokusavaju da ga vrate:D
pa haj sad budi pametan:D
 
Član
ammar_coupe je napisao(la):
lijep autic...koliko si platio zatamljivanje

Folije sam stavljao na Otesu, a platio sam 150KM.... Sljedece subote bi trebao aBd da stavim i na prednja stakla ako uhvatim vremena. A prednja ce me doci 100KM.

Hvala svima na pohvalama. Sto se tice spustanja bice i to aBd al mi nije to sad nesto prioritetno!

I imao bih jednu molbu: Jel mi moze neko naruciti stopke sa ebay-a, placam uslugu! HVALA
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top