CHECK LISTA

CHECK LISTA

Član
Sve u svemu ... znaci recimo da neka X osoba koja pojma nema , prvi put kupuje auto po ovim listama sigurno je da ce mu biti od koristi ... koliko toliko ...




A neko je gore rekao da tipa osvjetljenje ,prva pomoc i slicno je od 20 -50 KM vrijednosti , realno to moze da bude toliko velik problem koji kosta mnogo vise ... ali otom potom
 
Član
i sta ako su mjenjana stakla? ne kontam znaci auto ne valja? i ako je nesto kucnuto pa farbano i sta ti ja znam?
jel lim i stakla voze auto il mehanika?
ljudi kad prodaju onda sta god ne valja na autu kazu ma nema veze nije to strasno, a kad kupuju gleda svaku sitnicu i ako je nesto ogrebano daj da se cijena skida il odustaju od kupovine jer to zaboga ne valja, a prodali 5 puta veci krs
Ja licno vise volim da je neki mehanicki kvar nego da je limarija losa i da je farbano jer...
1. To sto je farbano, ja ne mogu znati koji je razlog zasto je farban. Jel bio zagreban ili je razbijen ili cak sastavljan iz vise komada
2. Kada se jednom skine taj fabricki lak, niko ga vise nece napraviti kao fabrika i ako je negdje poceo da hrdja, tu vise nema lijeka. To se moze sanirati na kraci period al na duze...tesko. Pogotovo ovi nasi lakireri koji u vecini slucajeva samo zamazu, cast izuzetcima.
Dok sve sto je mehanicko se po meni lakse rijesava. To je neko moje misljenje jer sam imao stvarno lose iskustvo sto se limarije tice
 
Super Moderator
ne znam, svako ima svoje prioritete, al gledat na autu do 10000 jel sta bilo ogrebano, jel sta trenutno ogrebano u toku prodaje i jel sta farbano i slicno i da je samo to presudno, je po meni bezveze jer to su ''stara'' auta svugdje u svijetu i skoro pa za smeca, osim kod nas jer nazalost takva nam je situacija. kad na autu od 7-8000 pocnu zezat svakakvi kvarovi sto zbog godina, sto zbog neodrzavanja itd, onda bi svi radije da je izgreban i nepoliran al da se ne kvari toliko, jer ruku na srce vecina nas voza stare dizele za koje realno kvarovi nisu jeftini, ne vezano za marku auta. evo ja sam juce zgulio zadnju lijevu obrvu, na parkingu. sta sad da ostavim ovako, korodirace. da dodje neko vidjet ovako auto reko bi uuuuuuuuu vidi ovo, da si napravio pa hajd dogovorili bi se. da ja ovo sad napravim, doce neko i rec vidi ovdje farbana obrva bio u kanalu, necu ja to
pa eto reci da nisam upravu?
mehanickih kvarova ima bruka, ima ih da te toliko napate da ti dodje da zapalis auto, a znas kakvi su nam majstori, isto ko i lakireri sto si spomeno vec
 
Član
Sta ja znam,men je bitno da kad probam,vazno je samo da osica u prvoj...kupljeno. :D

Sent from my E2303 using Tapatalk
 
Top