Čestit Božić

Čestit Božić

Svim prijatelima forumašima Katoličke vjeroispovijesti Blagoslovljena Badnja Noć i Čestit Božić...da ga provedete u Miru Božijem sa svojim najmilijim!
 
Član
Pridruzujem se cestitkama,mada smo poranili malo :) Srecan Banji Dan i Bozic, da ih provedete sa svojim najblizima... :icon_smile:
 
Član
SašaCRX je napisao(la):
Pridruzujem se cestitkama,mada smo poranili malo :) Srecan Banji Dan i Bozic, da ih provedete sa svojim najblizima... :icon_smile:

Pa dobro, Badnji je dan, taman.

Pridružujem se čestitkama.
 

IGY

Član
hvala, samo sto jos nije Bozic, tek je Badnjak,

elem nikad mi nece biti jasno zasto se unaprijed cestita
 
Član
IGY je napisao(la):
hvala, samo sto jos nije Bozic, tek je Badnjak,

elem nikad mi nece biti jasno zasto se unaprijed cestita

nisam katolicke vjeroispovjesti al kako sam mogao primjetiti da se vise njeguje Badnje vece nego sam Bozic a haman da to mnogi kod nas mjesaju -.- ... kad samo pogledas medije,na Badnje vece pustaju se filmovi sa onom "posebnom" atmosferom pa onda djeda mraz i tako te stvari pa mislim otuda razlog za koji pitas...
 
Ma sta god bilo,nerazumijem se ni u svoje najbolje a kamoli u druge vjerske praznike ali podrzavam ih jer se narod okuplja i svaki praznik donese radosti kao i lijepu i toplu atmosferu u grad...:icon_smile:

Sretni praznici svim vjernicima i da ih provedete u radosti veselju sa najmilim ;)



malo sale nije na odmet....stoga:

Badnjak Serif Mubarek Olsun :D
 
Član
Svim prijateljima i kolegama katolicke vjeroispovijesti cestitam Badnje vece I Bozic,da proslavite u zdravlju i veselju!
 
Top