cerada za auto

cerada za auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo vrjeme mi pici po zivcima zesce, volim kad mi je auto cisto, ali nemam garazu i svaki drugi dan pada kisa i izbrlja mi auto.
Gledao sam u fisu onu auto ceradu, dali neko to vec koristi i ima li fajde stavljati je???
 
Član
Imaš u OBI-u oko 70KM, jako su dobre i kvalitetne a pristupačne. Lake, prozaračne, imaju gumu na dnu i posebne veličine za svaki tip auta.
 
Član
ma jasta nego uzimaj odlicna stvar, ja sam uzeo neku prosle godine oko 40 km u bingu ... ne propusta vodu, ne lijepi se za auto... preko zime je bila extra sad bi je vec trebao mjenjati...znaci samo nesto kvalitetnije da ne pust vodu i to je to ;)
ovak nesot je kod mene
http://images03.olx.com.hr/ui/10/06/54/1294666556_155560254_2-cerada-za-auto-Ilok.jpg
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ja sam uzimo u interexu 30 km extra mi sluzi auto mi je stalno pokriveno

koliko ima da si je uzeo i koju si dimenziju uzeo??i ja sam sebi konato uzeti al isu mi izgledale nakve ne kvalitetne pa sam odustao ;)
 
Član
Koristio sam ceradu oko godinu i po dana i nikad više. Auto je navukao vlagu sa svih strana, iako je sama cerada nepromočiva.
 
Član
BEMWE je napisao(la):
Koristio sam ceradu oko godinu i po dana i nikad više. Auto je navukao vlagu sa svih strana, iako je sama cerada nepromočiva.

poceo truhnuti i hrdjati??

ja bi je sebi uezo radi prasine,sunca i ptica :D
 
Član
nije bas cerada najbolje rjesenje, ajde ljeti i nekako ok, ali zima jesen, ceste kise... svaka, pa cak i bolje/skuplje,... zadrzavaju vlagu, kondenz, nema prozracivanja... sto naravno nikako nije dobro za auto, daleko manje ce stradat onako na otvorenom, kada "dise"... jest da se isprlja., al stas mu :D
 
Administrator
kolege su upravu iznad...

takodjer imao ceradu na jednom autu i pocelo je da korozira jer one zadrzavaju vlagu...
 
Član
Skrabo je napisao(la):
BEMWE je napisao(la):
Koristio sam ceradu oko godinu i po dana i nikad više. Auto je navukao vlagu sa svih strana, iako je sama cerada nepromočiva.

poceo truhnuti i hrdjati??

ja bi je sebi uezo radi prasine,sunca i ptica :D

Povukao vlagu na kontaktima. Morao sam sve spojeve kablova da pretresem.
Auto je bio punih 11 meseci pod ceradom jer se retko kad i vozio zbog mog odsustva. Po meni, najbolje koristiti ceradu u visini stakala auta
 
Član
Ja imam onu platnenu , auto bude garaži al nema vrata na njoj pa ga pokrijem da ne ide prašina i sunce
kupio davno u interexu
 
Skrabo je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ja sam uzimo u interexu 30 km extra mi sluzi auto mi je stalno pokriveno

koliko ima da si je uzeo i koju si dimenziju uzeo??i ja sam sebi konato uzeti al isu mi izgledale nakve ne kvalitetne pa sam odustao ;)


uzeo je proslo ljeto velicina je malo veca sigurno moze passa stat pod nju dok ja golfa umotam sa svih strana i do poda dodje malo ostane viska al nesmeta dobro se pokazala jos sam je ja prao u masini kad se isprlja sve ok
 
Član
Otic cu i ja uzeti jednu za ljeta..sunce izblijedi lak i moze poceti spadati bezbojni :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
A i za *ovna od ptica je dobra ;)
 
Član
za lak je dobra a i zimi mi je bolje da je prekriveno ceradom nego ledom :)

a uglavnom auto operem , uglancam i onda prekrijem tako da nemam nikakvih problema, auto je uvijek suh i cist , nikakve vlage nema zrak lako prodje i ispod cerade ako se ne lijepi ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top