Centralno zakljucavanje - Jett2 Mk2

Centralno zakljucavanje - Jett2 Mk2

Član
Lijep pozdrav svima!
E ovako, imam jedan mali problem a koji bi volio sam da riješim. Znači u pitanju je centralno zakljucavanje/otkljucavanje.
Pa sad, znaci ne mogu da otkljucam msm okrenem ja kljuc ali se pumpa uopste ne cuje, nit se sta logicno otkljuca msm otkljuca se samo prednja lijeva vrata tj. vozaceva ali se nista ostalo ne otkljuca. Vozaceva vrata se Otkljucaju samo ono na kljuc ali pumpa ni da se javi. Ja stvarno ne znam sta je u pitanju.
A zakljucavanje radi perfektno.
Pa ako ko moze bilo sta da pomogne msm da dadne bilo kakav savjet sta bih trebao da pogledam ili tako nesto ako moze da napise.
Bio bih veoma zahvalan. Pozz.
 
Prekontrolisi žice,da se nije koja prekinula,slično je bilo kod mene,prekinula se zica u onoj gumi kroz koju idu kablovi na lijevim vratima,prespojio tu žicu i sve radi
 
Član
Prekontrolisi žice,da se nije koja prekinula,slično je bilo kod mene,prekinula se zica u onoj gumi kroz koju idu kablovi na lijevim vratima,prespojio tu žicu i sve radi
Aha hvala brt, probat cu to. I još takođe i kad se zakljucavaju msm zakljuca ono sve, ali se tacno cuje kako nekako slabo radi kompresor.
 
Top