centralno daljinsko

centralno daljinsko

Član
Pozdrav ljudi, kreno sam ugradit daljinsko na trojku golfa, vec ima fabricku vakumsku centralnu, u vratima sam nasao nekoliko zica i ispitivacem sam nasao jednu koja utkljucava i jednu koja zakljucava, da bi nakon nekog vremena to prestalo, sad nece ni na jednu zicu da otkljuca zakljuca, dok kad gurnem onaj pipak sve normalno radi, sve zakljuca, dakle, da li neko zna i zeli pomoci kako da nadjem zice koje okidaju ovu vakumsku centralnu da otkljuca i zakljuca i da to povezem sa daljinskim ?
 
Član
Ja sam na trojci to radio,bolje nadji zice kod praga jer ces tu negdje okaciti modul od daljinskog,nesjecam se tacno koje su boje zica ali kad bockas moras naci koje su za otklj i zaklj,u istom buntu nadji i za zmigavce,ako na modulu imas samo jednu zicu za zmigavce onda ces trebati 2 diode da podjeliš tu zicu na dvije za svaku stranu zmigavaca,kazes da si nasao zice onda ih spoji sa daljinskim modulom i vidi jel radi,provjeri osigurace
 
Član
Ljudi hvala vam puno, rijeseno je, problem je bio sto mi je kljuc bio u vanjskoj lijevoj bravi i okrenut u polozaj zakljucavanja tako da sam non stop imo plus na jednoj od onih zica za zaklj otklj, vratio bravu u nulti polozaj izvadio kljuc i sve fercera. Eto ako neko bude jos imao taj problem, jedna od mogucnosti je i ta.
 
Top