centralni naslo za ruku p206

centralni naslo za ruku p206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Zna li neko gdje bi mogao kod nas nabaviti armster:
http://www.rati-innovation.eu/armster.html

ili nesto slicno za p206 ali da nije onaj univerzalni nego da se zasarafi kao na slikama (gdje kod rijetkih 206tica dodju prekidaci za zadnje prozore)....
Orginal za peugeotov za 206 mi je previsok a vala i ruzan a ovaj armster mislim da sam na nekom forumu vidio da je lik kupio za 206 u zagrebu u A3M-u...
 
Član
vidi sa feletom ja sam pricao sa njim u vezi ovoga... jebeno je za 206 imao sam je i ja zbog prozora...
i odlican je ovaj i ja bih volio ovakav naci... pa nam mozda fele da kakav popust da obojica uzmemo :p:D
 
shemso je napisao(la):
Zna li neko gdje bi mogao kod nas nabaviti armster:
http://www.rati-innovation.eu/armster.html

ili nesto slicno za p206 ali da nije onaj univerzalni nego da se zasarafi kao na slikama (gdje kod rijetkih 206tica dodju prekidaci za zadnje prozore)....
Orginal za peugeotov za 206 mi je previsok a vala i ruzan a ovaj armster mislim da sam na nekom forumu vidio da je lik kupio za 206 u zagrebu u A3M-u...

Pozdrav,

CK%20PE002.gif


Cijena: 180,00 KM.

LP,
 
Član
cenga je napisao(la):
vidi sa feletom ja sam pricao sa njim u vezi ovoga... jebeno je za 206 imao sam je i ja zbog prozora...
i odlican je ovaj i ja bih volio ovakav naci... pa nam mozda fele da kakav popust da obojica uzmemo :p:D

Stvar je u tome sto se ovaj armster moze podici (kao na slici)...

a ovaj sto je A3M postavio sliku ne znam kakav je i za rucnu (jer na 206ticama cesto se zna olabaviti sajla pa se mora vise povuci) tj hoce li smetati i za prozore i rucnu... moze li se vidjeti to u banjaluci? jer na ovoj slici nije 206...

Group buy from Fele :) imal kakava slika :) hehe
 
shemso je napisao(la):
cenga je napisao(la):
vidi sa feletom ja sam pricao sa njim u vezi ovoga... jebeno je za 206 imao sam je i ja zbog prozora...
i odlican je ovaj i ja bih volio ovakav naci... pa nam mozda fele da kakav popust da obojica uzmemo :p:D

Stvar je u tome sto se ovaj armster moze podici (kao na slici)...

a ovaj sto je A3M postavio sliku ne znam kakav je i za rucnu (jer na 206ticama cesto se zna olabaviti sajla pa se mora vise povuci) tj hoce li smetati i za prozore i rucnu... moze li se vidjeti to u banjaluci? jer na ovoj slici nije 206...

Group buy from Fele :) imal kakava slika :) hehe

Pozdrav,

Nije na slici 206, ali ima kupiti namjenski za 206 i moze se podici. Znaci za P. vozila ima za 206, 307 i 406. U BL imamo trenutno na stanju za P. 307. I to su isti, kao ti sto se prodaju u A3M Ljubljana i A3M Zagreb.

LP,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top