centralna 4na2

centralna 4na2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dakle imam golfa s dvoja vrata a kolega prodaje s cetvero na kojem ima centralna originalna brava da li je moguce i koji nacin da pregradim ti s njegovog golfa na svog dakle s 4vrata na dvoja,+gepek imal tu kakvi mudrolija. da nebi dzaba raskopali pa ga onda jeb
 
Član
kako ja razumi ti os njegovu centralnu na svoje auto ma moze isti je mehanizam u svih
 
Član
ma jebo to. vakumske brave prebacivat. ima puno posla oko izvlacenja instalacije i dabogda da ga budete znali vratiti. kupi brate komplet centralnu novu elektricnu i ugradi. to je po meni najbolje rjesenje.
ja sam burazu na keca ugradjivo centralnu i ima polsa ali da se uraditi.
 
pa zato pitam koliko je komplikovano to s vakumskim da nebi raskopali pa onda u qrac otisli.
a koliko kosta elektricna za 2vrata i gepek a koliko daljinsko sa promjenjivim kodom da nebi bilo otkljucam svoje a ono otkljuca jos 5 auta kraj mene ili da mene otkljucaju
 
Član
centralna sa cetiri motorica kosta oko 40KM daljinsko je isto tako. ova sa cetiri motorica odgovara i za dvoja vrata, jedan motoric sto je planiran za zadnja vrata postavis da otvara gepek i to je to. iskoristis dugme na daljinskom za otvaranje gepeka da ima tu funkciju a to ti daljinski modul dopusta
 
Član
ma nema sanse da s jednom daljincem otvoris vise auta. imam i ja kod sebe pa se to ne desava. svi su ti daljinski sa plivajucim kodom. daljinski rade na dvosmjernom principu kad ga prvi put zakljucas on ti posalje u daljinski sljedeci kod koji je npr za otkljucavanje i kad sljedeci put otkljucas on ti posalje kod za zakljucavanje i td nemas sta da brines
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top