Cena plina u Semberiji?

Cena plina u Semberiji?

Član
zanima me koja je cena,jel bilo nekih promena jer nisam bio u zadnjih mesec dana? Kod nas je poskupeo 20% u mesec dana,jedino da pocnemo bicikle da vozimo ubise cenama...
 
BHT Ovisnik
u hercegovini je na mnogim crpkama sa 1.00km otisao na 1.15km,al zimi je odprilike uvijek tako
 
Član
U Visegradu je 1.19,ali samo jedna plinara ima pa je sigurno zacepio cenu...I to u Hercegovini nije jeftino, mislim da u Bn mora biti jeftinije.
 
Ovo s plinom je katastrofa, cijene samo idu gore,nikako dole, trenutno je u Sa od 1,03KM do 1,20KM, kako ko klepi, a ove plinjare jedva docekaju poskupljenje, cijenu dizu u 15min, a kad treba pojeftiniti ne vracaju po 3 mjeseca....

Trebalo bi malo kakve inspekcije ukljuciti, zastita potrosaca, ovo ono, samo gule, em kvalitet kriza, em cijena samo gore,,,,
 
Administrator
zen3dom je napisao(la):
Ovo s plinom je katastrofa, cijene samo idu gore,nikako dole, trenutno je u Sa od 1,03KM do 1,20KM, kako ko klepi, a ove plinjare jedva docekaju poskupljenje, cijenu dizu u 15min, a kad treba pojeftiniti ne vracaju po 3 mjeseca....

Trebalo bi malo kakve inspekcije ukljuciti, zastita potrosaca, ovo ono, samo gule, em kvalitet kriza, em cijena samo gore,,,,

to sto se tice poskupljenja tako ti je sa svakim proizvodom pa kako svi znamo i sa samim gorivom... cim je poskupljenje odma dizu cijene a kad treba pojeftinit kazu cijene ce biti nize tek kad se stare zalihe goriva potrose kao da ne budu na gubitku, i onda kao sto ti kazes ne spustaju po 3 mjeseca... pljacka:icon_mad:
 
Član
Ako je zaista 0.95 na petricu sutra idem za tz i u povratku tu ide puna boca,nego mi se nesto verovatno zajebalo i umesto 80l kolika je boca staje 50l,ne znam sta bi moglo biti? A to da se krade, krade se svuda i ceh uvek placa obican narod.
 
dellas je napisao(la):
Ako je zaista 0.95 na petricu sutra idem za tz i u povratku tu ide puna boca,nego mi se nesto verovatno zajebalo i umesto 80l kolika je boca staje 50l,ne znam sta bi moglo biti? A to da se krade, krade se svuda i ceh uvek placa obican narod.

sigurnosni ventil na boci najvjerovatnije spao previse i ne otvara skroz, pa u boci nema dovoljno pritiska da "izgura" plin vani, dok pri punijoj boci ima pritiska pa moze,,,, jedino probaj odvrnuti ventil ako je zavrnut malo, a ako ne, kad ga ispraznis koliko moze na mjenjanje ventila....
 
dellas je napisao(la):
Ako je zaista 0.95 na petricu sutra idem za tz i u povratku tu ide puna boca,nego mi se nesto verovatno zajebalo i umesto 80l kolika je boca staje 50l,ne znam sta bi moglo biti? A to da se krade, krade se svuda i ceh uvek placa obican narod.

A bilo je vec price o ovome, smije se nasuti 80% od ukupne zapremine, ostatak 20% pripada vazdusnom jastuku ili tako nest. . . .sto se tice cijene plina ja sam u Brckome bio prije desetak dana i cijena je bila 0.85 i 0.90! Ne znam da li je bilo kakve promjene!
 
Član
@zeendom: ja sam kontao da nije plovak,jer kad sipam tih 50l na onom meracu pokazuje da je boca puna;)
 
ma na mjeracu vazda pokazuje da je puna, hehehe, neka te on ne buni, kad sipas samo recii loli pun i on ce ga nastancati koliko moze, jer pumpa ne moze napumpati toliko da probije bocu, hehehe, znaci zanemari pokazivac (koji relativno brzo ode) i sipaj koliko moze,,,,
 
Top