cena golfa 1 cabria

cena golfa 1 cabria

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pogledajte pami odgovorite

Pa care ja sam mog solidno sredio nabacio sam mu nov krov novo nebo presvlake
u boji enterijera nove tapacirunge kozne crveno crne volan ,patosnice crvene ,
zadnji spojler je rieger  sa mrezicama, izduvi sa dve cevi na gore ,prednji spojler ,
je od dvice gti najdublji ,crvene pozicije ,rikaro sedista, muzika pojacalo 4 puta 250w ,
JBL elipse, i bazuka blanpukt 250 wati ,petokrake felge ,gume 195,50,15 ,spusten,
i jedva sam uspeo da ubacim rezervni tocak murija me ZZ.sonyjev cd pleyer XPLOUD ,
tuce preko 100 decibela i sto je najbitnije nije truo,sad mu kupujem sa strane spojlere
takodje RIEGER i onda na farbanje u crvenu ferari boju.Koliko takav jedan kosta.Pozzzzz
 
Administrator
PAAAAAA CAREEEE ne razumijem te, sta znace rijeci bez slika daj slike da vidimo o
cemu pricamo, inace je ova tema nepotrebna
 
Član
nismo je napisao(la):
PAAAAAA CAREEEE ne razumijem te, sta znace rijeci bez slika daj slike da vidimo o
cemu pricamo, inace je ova tema nepotrebna

Slazem se, dok se ne vidi ocima nema procjene ni blizu :D
 
Pa objasnite mi kako da ubacim sliku,i imam jedno przenje guma pa jel moze clip da se ubaci?
ja mu sutra menjam solje amortizera pa cu da ga slikam.Ima te li vi kakvih slika od vasih djija.Pozzzz....                                                                                                                                                                                                                                                                                   'Moras birati ko ce biti kraj tebe da bi znao ko si"                                                                                                                                         
 -NapsterG4-
 
Član
napstergfor je napisao(la):
Pa objasnite mi kako da ubacim sliku,i imam jedno przenje guma pa jel moze clip da se ubaci?ja mu sutra menjam solje amortizera pa cu da ga slikam.Ima te li vi kakvih slika od vasih djija.Pozzzz.... 'Moras birati ko ce biti kraj tebe da bi znao ko si" -NapsterG4-

Imas nase slike u bhtuning garaza a sliku ubacujes tako sto imas ovo browse dole ispod gdje pises post i nadji je na svom compu i posle add attahment i onda postavi post! I to je to ;)
 
Administrator
napstergfor je napisao(la):
Ovo je jedna kad sam ga spustio,koliko moze slika da se ubaci

jooooooj ti mene slomi ja vec dva sata samo za tobom lutam po forumu i brisem tvoje postove i teme, ne otvaraj pet tema o tvom golfu :icon_evil::icon_evil::icon_evil:
za slike koristi www.tinypic.com jednostavno je ili ADD ATTACHMENT...
sad pamet u glavu sto ne znas pitaj objasnit ce ti se al NE OTVARAJ VISE NOVE TEME vec pisi i postavljaj slike ovde
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top