CD player se gasi i pali sam_Zasto?

CD player se gasi i pali sam_Zasto?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prijatelji imam problem sa CD playerom radi se o SONY CDX-GT20 45Wx4. Problem koji se pojavio je stalno se sam pali i gasi to od nedavno preko ovih hladnih zimskih dana nekad nece da upali ako ga upalim tek nakon 2 mimuta pocne da radi, ne vjerujem da su mu zvucnici opterecenje jer su tvornicki 2 po 45W i 2 po 80W. Da li je moguce nekako ga resetovati? Jedna od stvari koje sam radio na jedan izlaz sam spojio 8" FIRST-ov woofer na kojem se nista nije culo jace osim sto je membrana udrala. Nakon toga sve je normalno radilo al kada su pocele ove niske temprature definitivno me poceo izludjivat.

Pozzz;)

Unaprijed hvala za odg. :cool::cool::cool:
 

187

Član
GolFanatiCars je napisao(la):
Prijatelji imam problem sa CD playerom radi se o SONY CDX-GT20 45Wx4. Problem koji se pojavio je stalno se sam pali i gasi to od nedavno preko ovih hladnih zimskih dana nekad nece da upali ako ga upalim tek nakon 2 mimuta pocne da radi, ne vjerujem da su mu zvucnici opterecenje jer su tvornicki 2 po 45W i 2 po 80W. Da li je moguce nekako ga resetovati? Jedna od stvari koje sam radio na jedan izlaz sam spojio 8" FIRST-ov woofer na kojem se nista nije culo jace osim sto je membrana udrala. Nakon toga sve je normalno radilo al kada su pocele ove niske temprature definitivno me poceo izludjivat.

Pozzz;)

Unaprijed hvala za odg. :cool::cool::cool:

mozda je do struje..i meni se desavalo da mi se gasi cd player i ja provjerio struju stavio deblje zice i sad radi perfekt..
 
Početnik
vidi masu ... vidi plus .. moze bit do akumulatora .. uzmi neki kasetas ako ima il neki drugi cd player pa njega prikopcaj da vidis hocel se gasit .. ako se negasi onda je do tog cd playera sto je trenutno prikopcan nesto :cool:
 
Član
i ja se slazem da je struja,sto posto,moze bit da mu fali struja,a moze bit da mu se negdje nekad pojavi spoj,da nemas osiguraca na playeru izgorio bi,kazem da imas,posto po;) oznaci znam da ima
 
Član
Probaj auto upaliti da se unutra ugrije, i tek onda upali CD player, ak' se ugasi onda je do struje vjerovatno, a ak' se ne ugasi onda je hladno previše?
 
Član
struja nista drugo, isto tako provjeri sve zvucnike dal su dobro pospajani (svaki na svoj kanal i svaki na svoj polaritet) i to nekad zna pomoc vakvim problemima ;) ...
 
Hvala svima na odgovorim i savjetima ;)
Sve cu to tako da uradim i provjerim naravno prvo cu krenuti od lakse stvari ka tezoj da vidim sta je problem.:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top