CD player LG LCS 500UR pitanje

CD player LG LCS 500UR pitanje

Član
danas sam kupio ovaj cd player samo me zanima kako da snimim postavke? sve nastimam kako zvuk hocu sve super, ali kad ugasim auto i upalim poslije sve se vrati na fabricko:icon_confused:
 
Član
inace ima ona zuta zica, ona se spoji zajedno s plusem i onda nemas problem s tim. Ako imas kutiju od cd-a pogledaj da li ima sema, treba biti zica za memoriju
 
Član
ArminM je napisao(la):
inace ima ona zuta zica, ona se spoji zajedno s plusem i onda nemas problem s tim. Ako imas kutiju od cd-a pogledaj da li ima sema, treba biti zica za memoriju

imaju 2 zice nisu spojene nikako
 
Član
pogledaj boje tih zica, ako mozes uslikaj pa cemo ti reci koja gdje ide, uglavnom u tome ti je problem;)
 
Član
evo gledao samove 2 zice, jedna je plavo-bijela i pise na njoj remote on a druga je narandzasta pise phone mute
 
Kako ces ih kontra okrenuti ako se sve tri zice (crvena, zuta i glavni plus) vezu u jedan spoj... mozda ti samo nije bilo dobro spojeno ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Kako ces ih kontra okrenuti ako se sve tri zice (crvena, zuta i glavni plus) vezu u jedan spoj... mozda ti samo nije bilo dobro spojeno ;)

nije bili dobro spojeno na dzeku sto ide iz auta na crvenu je bio stalno + a treba na zutu samo ih zamjenio, sad je sve ok :)
 
Član
Kad izgasis kontakt na kljucu izgasi se i radio, i kad ponovno das kontakt radio nastavlja pjevat gdje je stao i tvojim postavkama? Jesi li to dobio da i ja sebi tako napravim?
 
Ako hoces da ti se pali HU kad das kontakt, samo crvenu zicu tj. "+" sa HU spojite na + Bosch brave ali ne na stalni "+" nego na "+" koji je pod kontaktom... a ako hoces da ti ostanu postavke HU nakon sto ga ugasis i ponovo upalis onda zuta zica mora isto mora imati "+", sad jel to stalni "+" preko akku ili zajedno sa crvenom zicom sa HU koja je povezana preko Bosch brave, svejedno mada je bolja ova druga opcija ;) tako sam ja sebi spojio i sve funkcionise ;)

menso206 je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
Kako ces ih kontra okrenuti ako se sve tri zice (crvena, zuta i glavni plus) vezu u jedan spoj... mozda ti samo nije bilo dobro spojeno ;)

nije bili dobro spojeno na dzeku sto ide iz auta na crvenu je bio stalno + a treba na zutu samo ih zamjenio, sad je sve ok :)

kako si to uspio, pa crvena ti je "+" HU i ona mora imati "+" da bi upalio HU... zuta se spaja sa crvenom zicom ako hoces da ti radi memorija HU tj. da memorise postavke.. anyway, ako radi super :cool:
 
Top