CD/MP3 Player

CD/MP3 Player

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edooo, jesi poceo ovo ugradjivat??? il jos cekas da ti isporuce iz caraudia pa da pocnes. zainteresovan sam. samo ako bi mogla ova spuzvica na crveno(bordo) da vuce, posto navijam za sarajevo... :D
 
Legend
hahahah nije edo,gledao sam ovu sliku podavno al ludo jebote,mora da dole ima centralnu :D:D
 
Član
haj mp3 cd, al ugradis DVD-RW i mozes pustat DVD-ove, a mozes i snimat direktno...znaci nema jace....:D
 
Član
hahahaha .... nisam nikad ovo probo ugradit .... ovo je malo previse komplikovano .... pa cak i za mene :D
 
Član
Ovo sam davno vidio nekad na audiju ovdje kod jednog lika! I nije mi bilo jasno kako je to uspio!? Kako salta pjesme! :)
 
Član
cuj kako salta pjesme.. ceka na sljedecu rupu na cesti pa preskoci na slijedecu pjesmu hahaha..
a ja stvarno pomislila eddo se sprema za slijedeci DB drag *g*
 
Član
addo je napisao(la):
Ovo sam davno vidio nekad na audiju ovdje kod jednog lika! I nije mi bilo jasno kako je to uspio!? Kako salta pjesme! :)

Vidi se da nisi upucen :) Kraj jacka za slusalice imaju 2 tipke kao sto vidis, back, i naprijed, a tamo pored onog za izbacivanje je play :) Nije nikakav problem sloziti, radi na 12v kao i sve ostalo u autu, trea ti malo izolirke, cvikcange i voila
 
Član
eto eddo, dobio si upute kako da radis tj kako da ubacujes ove uredjaje... pa molim lijepo, baci se na poso... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top