CD/DVD - player problem s tonom

CD/DVD - player problem s tonom

Vozdra forumasi

Imam problem s auto CD/DVD playerom,radi se o sledecem:znaci cita sve cd-ove i dvd-ove bez problema ,ali tona nema,kada (Mode) prebacim na radio stanice tona ima i sve je normalno,tako da nije do kablova od ozvucenja,mislim da je nesto s playerom,ako je neko imo slican problem ili zna sta bi moglo biti neka mi napise ovdje bio bi mu jako zahvalan.

Hvala svima unaprijed : Frenkie-3B



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Hm, mozda laser zeza, jer ako radi na stanicama znaci izlazno kolo za zvucnike je ispravno,nesto nedaje signal sa cd-a!:icon_rolleyes:
 
Član
il mu je to neki safety feature ... trebas pregledat kablove mozda neki treba imat konstantnu masu da bi imo audio za vrijeme playback-a ...
 
Član
1 zica ti je problem
mislim da je safe za voznju
kao i za rucnu zica ...
kod druga se palio MUTE
 
Član
Bez veze je bilo sta ovako "napamet"nagadzati sta bi moglo biti,otidzi do najblizeg rtv servisera da ti to pogleda ;)
 
TAXI je napisao(la):
100 %
:123::123::123:

problem je u tome sto je to skoro 2 godine sve funkcionisalo i na jedanput taj gore navedeni problem nastao :icon_confused:

strujaze je napisao(la):
Bez veze je bilo sta ovako "napamet"nagadzati sta bi moglo biti,otidzi do najblizeg rtv servisera da ti to pogleda ;)

otiso bi ali ovdje u svici se to slabije popravlja i radi,a i ako neki hoce popravit odere te ono pravo :icon_sad:,tako da se ne isplati davat na popravku ovdje.
 
Top