Cazinska auta malo slika

Cazinska auta malo slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka cast vama i takvim ljudima... Bolje nego da se opijaju svakog vikenda, nego ulazu kolko mogu u ono sto vole, a nekad se i popije naravno... I dok sam gledao slike, pitam se, zasto, eto zasto kada imate toliko sredjenih auta, nijednog od vas nema po Street Race-ovima... ne mislim bukvalno da nema nikoga, ali bar ja nikoga nisam vidio da je dosao :icon_question:
 
Pa idemo u banjaluku na streetrace neki u rijeku jedino bas svi skoro idu u karlovac na vw skup od svih ovih auta mozda ih je par koji bi mogli ici u klasi 16 ja sam imao calibru isla je u klasu 13 al je kratko bila u mene nekoliko mjeseci pa nisam nigdje otisao..
nadam se da ce sledece godine biti vise takvih i slicnih desavanja u bosni i da cete nas pozvati pozz
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
Pa idemo u banjaluku na streetrace neki u rijeku jedino bas svi skoro idu u karlovac na vw skup od svih ovih auta mozda ih je par koji bi mogli ici u klasi 16 ja sam imao calibru isla je u klasu 13 al je kratko bila u mene nekoliko mjeseci pa nisam nigdje otisao..
nadam se da ce sledece godine biti vise takvih i slicnih desavanja u bosni i da cete nas pozvati pozz

A dobro, vi ste vise po tim tamo, na koje i vrijedi otici... Uvijek je svako dobrodosao, bilo to u Mostaru, Tuzli, Sarajevu itd... Ima uvijek kalendar na forumu i obavijesti, ne moze se promasiti :D
 
SamiRX-8 je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
Pa idemo u banjaluku na streetrace neki u rijeku jedino bas svi skoro idu u karlovac na vw skup od svih ovih auta mozda ih je par koji bi mogli ici u klasi 16 ja sam imao calibru isla je u klasu 13 al je kratko bila u mene nekoliko mjeseci pa nisam nigdje otisao..
nadam se da ce sledece godine biti vise takvih i slicnih desavanja u bosni i da cete nas pozvati pozz

A dobro, vi ste vise po tim tamo, na koje i vrijedi otici... Uvijek je svako dobrodosao, bilo to u Mostaru, Tuzli, Sarajevu itd... Ima uvijek kalendar na forumu i obavijesti, ne moze se promasiti :D

moracemo u cazinu napraviti kakav skup malo veci pa cemo mi vas pozvati :D:icon_smile:
 
Uuu svaka vas cast,nek si nam ovo predstavio,pola auta nisam prije vidio.Kao sto rekose ima anti cunera pravih,ali ima i izvrsnih primjeraka. Svidja mi se Jugic pravo ;)


EDIT:tek mi se po drugi put otvorise sve slike,jaaaoo ovaj Civic mk8 aaa jel to Type R (vidim crveni je znak ;) ) :icon_eek:
 
Član
drug mi radi u bihacu kaze da ima opc astra voza se al kao da je iz cazina . vjerovatno je to ona budina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top