Cayman GT4 Chris Harris on cars

Cayman GT4 Chris Harris on cars

Član
Najavljiva ovaj video veci treci dan , a i ja sam ga jedva cekao . Mislim ovo je pravi porsche i promjenit će način razmišljana kod kupaca pogotovo onih okorjelih 911 . Uzivajte esp je isključen
 
Najavljiva ovaj video veci treci dan , a i ja sam ga jedva cekao . Mislim ovo je pravi porsche i promjenit će način razmišljana kod kupaca pogotovo onih okorjelih 911 . Uzivajte esp je isključen

Nažalost suvremeni okorjeli kupci 911 imaju ove kriterije: Cabriolet + PDK + sjedala sa masažom stražnjice ili dupeta, kako ko voli reći :D

Cayman GT4 po svojoj konfiguraciji pripada kamenom dobu, ali napravljen je isključivo na zahtjev pravih okorjelih kupaca koji vjerojatno već imaju u garaži 996 GT3 ili neke "air cooled" RS-ove i to je dokaz da je Motorsport odjel još uvijek koliko-toliko neovisan o ostalom proizvodnom programu. :)

ps. Kako je dobro opisao ono u vezi ručnog mjenjača, hehehe.
 
Nevjerojatno, ručni mjenjač postao predmet rasprava, zašto je samo on ugrađen u Cayman, javnost ostala iznenađena i zaprepaštena.
Prvi komentari su bili tipa: "..pa zašto samo ručni mjenjač, pa zbog njega će biti sporiji 0-100 za 3 desetinke i proći će Nurburgring za 3 sekunde sporije...?!" :woot:

Možda ga neću nikad moći kupiti ali mojoj sreći nema kraja jer je GT4 nastao na zahtjev malog broja pravih znalaca i entuzijasta.
Isto tako GT3 je doživio kritike na račun PDK mjenjača, bez obzira na performanse koje su sličnije Cup automobilu nego cestovnom 911. Posebno novi RS jer bar pola potencijalnih kuaca bi ga rado uzeli sa ručnim mjenjačem, a oni ne gledaju vrijeme na Nurburgringu i ubrzanja od 0 do xxx.:)
 
Da ne pravimo novu temu evo još jednog majstora na testu Caymana GT4.

ps. Tko bude gledao video neka dobro posluša šta govori od 3:55 min do 4:30 min. Kao da je mene pitao šta treba reći... :D :)

Samo što je razlika što on privatno ima Carreru 964 RS :)

 
Top