Carlsson Super-GT C25

Carlsson Super-GT C25

Vernes_AMG je napisao(la):
joj Tito jarane :D AMG je dosad isao na snagu , sto vise snage , nebitna masa , e sad se to malo mjenja , snaga ostaje ista , masa se smanjuje , vidjeces kako ce se SLS ponasati na stazi , a to za Brabus SL , pa brate vidis kakve rekorde brabus postavlja , odmah ti je logicno na sta ciljaju , znaci max. brzina , ljudi se zale na AMG kako je previse elektronski ogranicen , ljudi naprave C63 , sad se zale , ne mogu ga savladati , i da , prije kupovine bilo kojeg AMG-a moras zavrsiti kratak kurs i tek onda voziti , a to nije bezveze. Ja kao Mercedes fan tvrdim da nijedan AMG nije cistokrvni sportista osim ovog SLS-a , svi su oni jaki , j*ackog izgleda ali su preteski a ta filozofija se pocela mjenjati , ici ce se na motore manje zapremine sa turbo punjacima i mislim da ce V12 ostati samo u S-u i CL-u ;)

pametno "zboris" :D onda ces se sigurno slozit da sportsko auto ne cine samo maximalna brzina i konji...npr........hmmmmmmm...meni je vise sportsko auto lotus elise nego mercedesov amg bilo koji...to ej vozacko auto pravo, dok mercedes je za guzonje kojih 80% nebi znalo ni pola te znage iskoristit...a taj kurs voznje.....ja tebi kazem Stig testni vozac Top Geara ga jedva drzi na stazi kad pokusava brzo da ga vozi...ali mislim da se ocito razilazimo po pitanju sporta...i shvatanja sportskog auta...recimo Viper SRT je meni puno vise vozacko auto nego recimo M6...jer kad tebe izvlaci elektronika na sve strane zaboravi tu pricu kako si dobar vozac, auto ti ispravlja greske...al odosmo u off haman
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
joj Tito jarane :D AMG je dosad isao na snagu , sto vise snage , nebitna masa , e sad se to malo mjenja , snaga ostaje ista , masa se smanjuje , vidjeces kako ce se SLS ponasati na stazi , a to za Brabus SL , pa brate vidis kakve rekorde brabus postavlja , odmah ti je logicno na sta ciljaju , znaci max. brzina , ljudi se zale na AMG kako je previse elektronski ogranicen , ljudi naprave C63 , sad se zale , ne mogu ga savladati , i da , prije kupovine bilo kojeg AMG-a moras zavrsiti kratak kurs i tek onda voziti , a to nije bezveze. Ja kao Mercedes fan tvrdim da nijedan AMG nije cistokrvni sportista osim ovog SLS-a , svi su oni jaki , j*ackog izgleda ali su preteski a ta filozofija se pocela mjenjati , ici ce se na motore manje zapremine sa turbo punjacima i mislim da ce V12 ostati samo u S-u i CL-u ;)

pametno "zboris" :D onda ces se sigurno slozit da sportsko auto ne cine samo maximalna brzina i konji...npr........hmmmmmmm...meni je vise sportsko auto lotus elise nego mercedesov amg bilo koji...to ej vozacko auto pravo, dok mercedes je za guzonje kojih 80% nebi znalo ni pola te znage iskoristit...a taj kurs voznje.....ja tebi kazem Stig testni vozac Top Geara ga jedva drzi na stazi kad pokusava brzo da ga vozi...ali mislim da se ocito razilazimo po pitanju sporta...i shvatanja sportskog auta...recimo Viper SRT je meni puno vise vozacko auto nego recimo M6...jer kad tebe izvlaci elektronika na sve strane zaboravi tu pricu kako si dobar vozac, auto ti ispravlja greske...al odosmo u off haman

sl je malo stariji auto ipak je on dosta dugo na trzistu i pretezak je da bi bio vozacka masina, a od cl-a se ne ocekuje da to bude. Pogledaj malo novu gamu amg modela pa ces vidjeti da su dosta agilniji od starih modela izuzev sl-a i cl-a. w212 e63 (ima dif sa zatvaracem sto je dosta nedostajalo starom modelu i dosta bolji mjenjac )napokon moze da stane rame uz rame sa m5, sls ima 1600 kg a pun je opreme razno razne i dosta je luksuzan tj gt auto, novi c63 performance package (klipovi, radilica, kocnice od sls-a novo tvrdje vjesanje, diferencijal sa zatvaracem, 480 ks, dosta je bolji od obicnog c63 amg). pogledaj nove black series modele izuzmi sl on je smece. sve u svemu amg modeli nisu vise sto su nekad bili, sada su osta upravljiviji stabilniji izbalansiraniji
 
joj zaboravio sam E63 , pogledaj kako se on nosi sa konkurencijom , M5 mu ne moze nista a rame uz rame je sa RS6 koji je nekih 40ak KS jaci , idemo u OFF ali mislim da modovi nema potrebe da ovo kljucaju , normalna je rasprava :icon_smile:

ne mora znaciti da ako auto ima 600KS da je sportista , sportsko auto moze biti i sa 200KS , a to ko vozi ove Mercedese je malo glupo pricati , ima i onih koji nemaju pojma sta voze a bgm ima i onih koji itekako dobro znaju za sta su dali tih 150.000€, ne mora to znaciti da su to samo guzonje koje imaju bruku para.

Porschefan: Ma nisam htio nabrajati te BS-e , nema smisla , ja sam govorio za "obicne" AMG verzije i odgovorno tvrdim da ce se u toku ove godine neke stvari drasticno promjeniti i da cete svi promjeniti misljenje o AMG-u sto se tice sporta ;)
 
Član
cijene su prava glupost znam da je to neka ekskluziva al samo glupi bogatasi bi dali ovolike novce ....volio bi upoznati nekog ko ce izdvojiti i ovih 45000€ za smarta samo glup covijek
 
Član
Neznam sto forsiraju toliku snagu na zadnje tockove. Bice ko sa SL65 Black Series, poderes gume za par sati. A sto najgore "obicni" Sl650 amg te podere
 
Član
DasAuto je napisao(la):
Neznam sto forsiraju toliku snagu na zadnje tockove. Bice ko sa SL65 Black Series, poderes gume za par sati. A sto najgore "obicni" Sl650 amg te podere

definitivno samo demonstracija snage,ali opet impresivno
 
Top