carinici crne gore lisicili Bosanca bez razloga!!

carinici crne gore lisicili Bosanca bez razloga!!

Član
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme/9598-semir_demirovic_crna_gora_carina_lisice_carinici.html
 
Legend
a majku im......... :icon_mad: ama zbog ovakvih krkana ce se generacijama prenositi neka mrznja,nikad tu nema kraja umjesto da poslije patnje od bilo koje drzave u ex yu drukcije razmisljamo
 
Član
Kao sto si rekao pokvarice i ovu novu generaciju :icon_mad: sto je naj gore :icon_mad::icon_mad:
 
Član
I oni se furaju kao turistička zemlja.

Bio sam 2 puta u CG, cijene užasne, more prljavo, ljudi nadrkani, plaćanje ekološke takse zbog toga što se voziš 30 km po njihovim drndavim putevima. Bljak.

Nikad više
 
Član
nije to nista na mene su u doljanima istrcali sa puskama a nas dva i zastava 128 :lol::lol::lol:
 
Član
citao sam danas u novinama ovaj slucaj,stvarno zalosno,ne znam sta je s tim ljudima,,,cemu sve to,samo me to zanima
 
Član
niksa je napisao(la):
nije to nista na mene su u doljanima istrcali sa puskama a nas dva i zastava 128 :lol::lol::lol:

:lol::lol:

ArminM je napisao(la):
citao sam danas u novinama ovaj slucaj,stvarno zalosno,ne znam sta je s tim ljudima,,,cemu sve to,samo me to zanima

Mozda bi to moglo se sve progutat, ali covjek ima dijete nepunih dvije godine sa sobom, pricam iz iskustva imam takode dijete 1 i 5 mjeseci mu i kad pocne plakat nemozes ga zaustavit. Mogu samo mislit kako je bilo cojku :icon_mad:
 
Legend
znaci, ima bih da kazem 21321521321 loseg u vezi granicne policije (i bih i hr) stoka iskompleksirana..

neko im je dao ovlasti da rade sta hoce, i onda se tako izivljavaju na narodu..

samo cu navest primjer kada su mene 40min drzali na ulasku u neum, bih granicna sluzba, i od tada mi nije vise gust uopste ici na more tim pravcom, gamad iskompleksirana :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ma stipu ba,sad ce se sve vise desavati ovakvih gluposti,hoce da naostre raju pred izbore,politika je kurva.......
 
Član
sta reci na ovo...mnogi ljudi su zivotinje..stokaaa
neki nisu naucili da razlikuju dobro od loseg...najzalosnije je sto takvi imaju djecu na koju to prenose ...
 
Top