Carbon look folije ??? gdje

Carbon look folije ??? gdje

Član
Pozdrav drustvo...treba mi carbon look folija da odradim neke dijelova na skuteru...pa ako zna neko gdje ima u bih..bolje oko bugojna..a ako ne..onda od poznatiji gradova..i ne mora biti neka jako kvalitetna...bilo kakva...sto jeftinije to bolje :cool:
 
Član
takodjer me zanima... ovo sto sam nalazio ovdje cijene nigdje veze, mogu lakirat komplet i jos ostane za cevapa i soka :lol: zao mi sto nisam ovom jaranu rekao da mi dovuce vise, uzeo samo m2 i oblijepili kuciste, a sad mi zao....
 
Član
Pitajte Igya na PM ima on par poznanika po sarajevu sto rade sa tim folijama zna kod koga je najjeftinije ..

Al kako god skupo je od 80KM po kvadratu kolko sam ja cuo pa nadalje i sad sa il bez ugradnje treba se raspitat ...

http://www.pik.ba/?trazilica=carbon%20folija

To je sa pika 1m2 sa ugradnjom 140 KM po meni previse jebga

Moze se naci i jeftinije to sad opet zavisi kakv je kvalitet folije i ugradnje
 
Član
previsoke cijene...ja sam mislio da su ove cijene kao nekih kvalitetniji carbon look folija..kao sto imaju lumarove folije za stakla i one pijacarske...ja bi bio zadovoljan i pijacarskom carbon look folijom ako ima :p ...jer mi treba na samo pokoji dio na motoru pa zato ...a bezveze mi da trosim 80 km i jos sto je najgore sve cu potrosit dok se ispraksiram...
 
Top