Carbon folija (Komplet auto)

Carbon folija (Komplet auto)

IGY

Član
kvalitetno i profesionalno da se uradi haman ko lakiranje, uslov je da moras imati lim kao za predfarbanje jer ce se opet sve vidjeti u protivnom

ugl preko milje ;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Skoro je napisao kolega da je neki momak radio, mislim u Gradisci, na Merca okca izaslo ga 750 evra...

ja sam pisao, u pitanju je mercedes c klase, karavan. Ali osim lijepljenja folije radjen je i caron u unutrasnjosti i zatamnjena su stakla. Ali auto nije presvucen carbon folijom, nego bijela na kompletan auto, osim krova, on je u crno odradjen. I na ovom mercedesu je bilo sranja po karambolkama, negdje i po limu, pa je covjek morao nesto i da smirgla, ali uglavnom ne vidi se sada nista nakon presvlacenja folijom. Po meni definitivno vrijedi tih 750€

koliko bi bilo za carbon ne znam, ali vjerujem da je carbon skuplji od obicne folije, znaci dok se odbiju stakla i carbon u unutrasnjosti vjerujem da to opet izadje oko 700-750€
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
to ti ga je selo zesce ako ti je do bacanja novca to uradi :D

selo na kvadrat ;)

ako vec mislis lijepiti foliju onda izaberi neku u boji i odradi, karbon nije los za detalje s vana i unutra, al cjelo auto mi ne ide ;)
 
Član
Ako se odlucis raditi bilo u carbon ili neku drugu varijantu imam covjeka koji to radi... On vozi licno auto koje je uradio kompletno,mozes se ujedno i uvjeriti u kvalitet uradjenog. Javi se na PM ako zelis :icon_smile:
 
Top