Car by V40 neno

Car by V40 neno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kao što su se vjerojatno već neki pitali što mi znači u nicku onaj "V40".

evo van slike koji ja auto vozim,nisu originalne,ali kad ga prestane padat kiša bum ga posliko i stavio slike

Moj je isti ovaki,jedina razlika je u felgama.

Ostalo u Tuning/Styling sekciji.
 
Član
meni su ovi volvoi extra,steta sto ih nema u cross-country fazoni,nego samo ima prerradjen v70
sretno;)
 
Član
Nexus je napisao(la):
trebao si stavit org slike,a ne ove

gaga je napisao(la):
daj nam slike tvog :D

arminnn je napisao(la):
gaga je napisao(la):
daj nam slike tvog :D

u garazu se stavljaju slike vlastitog auta, svi znam kako izgleda volvo V40

Evo slika:icon_smile:

Oprostite još jednom,ali nisam htio biti nepristojan a da ne pokažem vozilo,ili barem dočaram

Ovo su slike danas slikane u autopraonici,sa zimskim papučama.
[attachment=13833][attachment=13834][attachment=13835]
 
Član
oke, to su zimske, a koje su ljetne slape i koja je cipela...ako nemas slika barem daj info...inace uredan autich ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
oke, to su zimske, a koje su ljetne slape i koja je cipela...ako nemas slika barem daj info...inace uredan autich ;)

Budem sutra sliko felgu pa stavio,inače radi se o OZ gemini 16",a gumice su 205/50/16 DUNLOP SP sport
 
Član
Ups:D molim moderatora da izbriše ovaj isti post u PROJEKTI ČLANOVA.Na krivo mjesto sam ga stavio.

Znači radi se o OZ Gemini 16" sa gumicama 205/50/16 Dunlop SP Sport,i jako sam zadovoljan sa gumama,[attachment=13917][attachment=13918]
 
Član
Evo me nakon dugo vremena,nažalost poso i putovanje me odvojilo od kompa,a za prenošenje laptopa iz države u državu treba brdo papira,tako da ga nisam nosio sa sobom.

Evo konačno sa ljetnim šlapicama
[attachment=17190]
[attachment=17189]
[attachment=17188]
[attachment=17187]
[attachment=17186]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top