Cao cao ;)

Cao cao ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako forum mi je do j*ja,uclanio sam se i evo i da se predstavim Ja sam Veki i iz foce sam trenutno vozim Mercedes 124 2.5D crnog a imam u planu da iza nove god uzmem golfica dvicu 1.3 obicni ili anjspric,pa cu da postavljam teme kada njega uzmem posto se merdzo ne moze bas fino srediti a i ne ulaze mi se u njega i nije nesto spec ;) ali golfvic ce biti ko bonbonica,na forumu ima masu finih forica i golfica evo uktartko :D dog sam se za jednog sivog i vjerovatno cu njega uzeti pa ce da legnu nove felne (ove su bzv) siroki spojler-lip ili kako se vec zove ralica,tabla od 3,koza ili neke mnogo dobre presvlake kristalne stopke bad look sa maskom bez znaka,(ne volim duboke karambolke ovako mi je ljepse posto je svaki golf isti samo boja druga ipak sam uvijek bio drugaciji od svih)Daljinsko,naravno spustan i sa dosta sitnica unutrasnjosti sto sam vidio ovde na forumu,imam 18 god i vozacku nekih pola god mlad sam jos pa rado primam savjete ;D poz i nadam se dobrom druzenju!
 
Član
fino predstavljanje,dobro dosao,ugodan boravak na forumu,nadam se da ces tu naci sve ono sto te zanima,i naravno ostani aktivan;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top