camaro convertible

camaro convertible

RE: CAMARO CONVERTIBLE 3,8 NOVE SLIKE

aj bris ove slike srece ti, sav sam monitor uslinio...pokvarice mi se komp...bem ti vraga koje auto....well done, svaka ti dala
 
Član
RE: CAMARO CONVERTIBLE 3,8 NOVE SLIKE

Nice.;)

Jel' u onoj nekoj seriji, nešto Havaji, kako li već onaj glumac ovo vozao? Znam da sam se opasno ložio na ovaj autić tad.:cool:

Nego, ima li i ovaj ugrađen magnet za pičiće, kao onaj sa Pik-a?:D
 
Član
RE: CAMARO CONVERTIBLE 3,8 NOVE SLIKE

Extra masina, svaka cast;) Sigurno ima taj magnet u opremi:icon_biggrin:
 

gox

Član
RE: CAMARO CONVERTIBLE 3,8 NOVE SLIKE

manojlo111 je napisao(la):
aj bris ove slike srece ti, sav sam monitor uslinio...pokvarice mi se komp...bem ti vraga koje auto....well done, svaka ti dala

hehehehe ;)

OggyBoy je napisao(la):
Nice.;)

Jel' u onoj nekoj seriji, nešto Havaji, kako li već onaj glumac ovo vozao? Znam da sam se opasno ložio na ovaj autić tad.:cool:

Nego, ima li i ovaj ugrađen magnet za pičiće, kao onaj sa Pik-a?:D

hehe ti si pomjeso ovo auto sa onim MALIM CHRYSLER-OM sa pik ba sad ga vidi zabrinu me reko odakle 2 kabria u bih, :icon_confused: ako onaj ima magnete kako onaj necemo ga imenovat pa..k kaze ova makina koja je duga ko kombi magnetno polje od kilometar oko sebe hehheheh

dellas je napisao(la):
Extra masina, svaka cast;) Sigurno ima taj magnet u opremi:icon_biggrin:

nema moracu ga poruciti pozzz ;):icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: CAMARO CONVERTIBLE 3,8 NOVE SLIKE

Skontah i ja odma da sam se zajeb'o, skokn'o sam do Pik-a da provjerim, al' nema veze.;)

Bitno da je on fin.

Jesi ga spustio ispod 20l potošnju?:D

Šalim se, nego, koliko troši i kako ide, potežak je on, a ovi amerski motori su nepoderivi jer su rasterećeni.;)
 

gox

Član
RE: CAMARO CONVERTIBLE 3,8 NOVE SLIKE

OggyBoy je napisao(la):
Skontah i ja odma da sam se zajeb'o, skokn'o sam do Pik-a da provjerim, al' nema veze.;)

Bitno da je on fin.

Jesi ga spustio ispod 20l potošnju?:D

Šalim se, nego, koliko troši i kako ide, potežak je on, a ovi amerski motori su nepoderivi jer su rasterećeni.;)

15 litara po gradu trosi po knjizi preso je 77000 tako da jos nije rastelovan ide extra ispalje se ko getaca :)

DJ_M4rko je napisao(la):
odlican auto svaka cast :)

hvala brate :cool:
 
Legend
RE: CAMARO CONVERTIBLE 3,8 NOVE SLIKE

druze kod tebe od auta bas svega,,,...... prelijep camaro,bas prelijep ............
 
RE: CAMARO CONVERTIBLE 3,8 NOVE SLIKE

ovo je sa pik-a mislim ,jer bsam ja dobio ponudu da mijenjam za ovo kada mi je golf bio u prodaji...prlijepo vozilo bas pravi Eyecatch-er ali nije za mene kabrio i prevelika mi je kubikaza iskren da budem... u svakom slucaju puno srece i da se navozas abd snjim,ali nemoj juriti.....samo cruise-aj :)
 
Top