Call of duty - World of war..

Call of duty - World of war..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ja instalirao sve normalno i sada kada ocu igrad odem na new game,kada kliknem da izaberem veteran,regulara il neko dr. vrati pponovo na new game da biram sta cu,i nece nikako da igra,jel netko imao takav problem i jel rijesio

Probaj se mozda diskonektovati sa neta kada pokreces igru. Cuo sam isto tako, da ne smijes nikako praviti novi profil, nego samo otici na new game, inace ti igra nece nikako raditi.
 
BHT Ovisnik
sada mi se događa drugi problem kada sam reinstaliravao,kada dođe do pola prekine,pise da fali neki file,to se mom prijatelju desavalo,al kasnije je to rijesio i opet mu bude ko meni prije,a comp mi podrzava sve,proc 8.45GHz ,2GB RAM,1024 graf:icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
Evo ako kome treba ovo..
Moj konfina je

Amd Athlon Dual Core 4200+,1gb ddr2,7300 nvdia(asus) silent 256 ddr2,

Sve ide ko mlijeko al na 800-600... :)
Jebte ova igra zdere!!!!:lol:

p.s. A 0Call modern warfare igram na skoro full detaljima i 1024-768!

CoL3-99 je napisao(la):

Kakva je to ala od procesora.. to mora da imate samo ti i Bill Gates :lol:
 
BHT Ovisnik
pa proc 8.45,graf geforce 1Gb,2gb RAM,320 GB hard sve me doslo 700 km u genelcu
 
BHT Ovisnik
ako nisi cuo za triple core i quad core procesore sta cu ti ja,pa sam to napisao tocno,ako se volis pravit pametan reci kakose racuna i to,a za tvoju informaciju :
4ar69c9nv9134man793s.jpg
 
Član
evo jarane samo da ti javim da tvoj procesor AMD 8450 ima radni takt 2100MHz po jezgri i l3 2048kb
 
BHT Ovisnik
to se odnosi na 3 po 2,10,koliko ja znam, a kako se racuna raspitaj se malo pa vidi koliko to dođe,al to nije intel kako sto si vec rekao,nemojte samo googlat
 
BHT Ovisnik
e pa to ti govorim,reci mi koji ti mislis da je procesor,ocito jos nisi cuo za triple-core i quad-core procesore
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
e pa to ti govorim,reci mi koji ti mislis da je procesor,ocito jos nisi cuo za triple-core i quad-core procesore

Ne nisam cuo, samo ih prodajem a ne moras odmah da se ljutis i podcjenjujes necije znanje, samo kazem da tvoj cpu ne moze biti 8.45 ghz kako si ti naveo jer sklapam te racunare i znam a naravno ima puno ljudi koji znaju vise od mene, i naravno imas program npr. Everest s kojim mozes dosta toga vidjeti u racunaru
 
Član
zlax123 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
e pa to ti govorim,reci mi koji ti mislis da je procesor,ocito jos nisi cuo za triple-core i quad-core procesore

Ne nisam cuo, samo ih prodajem a ne moras odmah da se ljutis i podcjenjujes necije znanje, samo kazem da tvoj cpu ne moze biti 8.45 ghz kako si ti naveo jer sklapam te racunare i znam a naravno ima puno ljudi koji znaju vise od mene, i naravno imas program npr. Everest s kojim mozes dosta toga vidjeti u racunaru


p.s. i ja servisiram racunare!;)
 
BHT Ovisnik
panajotis je napisao(la):
zlax123 je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
e pa to ti govorim,reci mi koji ti mislis da je procesor,ocito jos nisi cuo za triple-core i quad-core procesore

Ne nisam cuo, samo ih prodajem a ne moras odmah da se ljutis i podcjenjujes necije znanje, samo kazem da tvoj cpu ne moze biti 8.45 ghz kako si ti naveo jer sklapam te racunare i znam a naravno ima puno ljudi koji znaju vise od mene, i naravno imas program npr. Everest s kojim mozes dosta toga vidjeti u racunaru


p.s. i ja servisiram racunare!;)
p.s. sklopio sam i ja ovo ljeto 4 racunala sa quad i triple,pravio konfiguraciju,ja bih te samo zamolio da kazes jacinu mog proc.,a kolko se vele razumiju ja u genelcu govorim radniku sta sta je potrebno kupcu da netrazi na netu


@0g1 :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top