Call of duty - World of war..

Call of duty - World of war..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dobra je sto se sve vraca na WW al ima i kixeva ... stos skidat 8 km i kupi nije puno a 7 giga zauzima kad se instalira ...
 
Član
Evo skidam je ja pa ja mislim da ce do sutra biti skinuta , pa kad instaliram javim valjali i dam ti link ako ces je skidat :)
Call.Of.Duty.World.At.War-RELOADED 5.69GB
 
Član
normala je napisao(la):
dobra je sto se sve vraca na WW al ima i kixeva ... stos skidat 8 km i kupi nije puno a 7 giga zauzima kad se instalira ...

to si upravu iako nemam limit ne skida mi se radije kupim...
ja imam cod 4 igro sam malo,luda igra skroz,još na surondu od 300w :icon_eek:
kad počne pucnjava i granate naježiš se :lol:
ja ću četvorku igrati sviđa mi se a taj kasnije :icon_biggrin:
 
Član
Trozic je napisao(la):
normala je napisao(la):
dobra je sto se sve vraca na WW al ima i kixeva ... stos skidat 8 km i kupi nije puno a 7 giga zauzima kad se instalira ...

to si upravu iako nemam limit ne skida mi se radije kupim...
ja imam cod 4 igro sam malo,luda igra skroz,još na surondu od 300w :icon_eek:
kad počne pucnjava i granate naježiš se :lol:
ja ću četvorku igrati sviđa mi se a taj kasnije :icon_biggrin:
Kao i 4 kratka single kampanja i odlicna mp podrska na sta se 5
snazno oslanja.
Engine isti kao i u 4 samo usminkan.
A ocekuje se i COD6 s potpuno novim engineom
 
Član
@Davor_
cod 6 će biti zlo :cool:
četvorka mi može na max,vidjećom kasnije kako će biti :lol:
ne igram puno take igre ali mi se cod 4 sviđa dobra je grafika i zvuk i radnja
nemam joj zamjereke :cool:
 
Član
Trozic je napisao(la):
@Davor_
cod 6 će biti zlo :cool:
četvorka mi može na max,vidjećom kasnije kako će biti :lol:
ne igram puno take igre ali mi se cod 4 sviđa dobra je grafika i zvuk i radnja
nemam joj zamjereke :cool:

Ja 4ku online RAZBIJAM skoro me banovali s BIHneta ali DINAMICKA IP !!!!:D jbga GAMER
 
Član
Dottore je napisao(la):
šta traži kao podršku da se igra ? procesor, grafička i to :icon_question:

Minimum :
* Procesor: AMD 64 3200+ / Intel Pentium 4 3.0GHz +
* Ram: 512MB (XP) or 1GB (Vista)
* HD prostora: 8GB
* Graficka karta: Nvidia 6600GT/ATI Radeon 1600XT ili jaca (Shader 3.0 ili bolji) sa minimum 256MB memorije!
 
Član
e jbg a ja imam 3200+AMD2(64) 1GBB RAM2 (800)Mhz i 8800GT extreme edition 1 GB al slabo je to ove neovije igre sve vise i vise traze :icon_mad:
 
Član
extra igra samo sto je teza nego prije,kad se igra na prof,neki level igram stvarno dugo
ali je igra extra to mogo rec
 
BHT Ovisnik
ja instalirao sve normalno i sada kada ocu igrad odem na new game,kada kliknem da izaberem veteran,regulara il neko dr. vrati pponovo na new game da biram sta cu,i nece nikako da igra,jel netko imao takav problem i jel rijesio
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ja instalirao sve normalno i sada kada ocu igrad odem na new game,kada kliknem da izaberem veteran,regulara il neko dr. vrati pponovo na new game da biram sta cu,i nece nikako da igra,jel netko imao takav problem i jel rijesio

joj znam dzaba ti clickat a ono te samo vraca umjesto da krene,,...probaj nac rugi crack( www.gamecopyworld.com ) ako ne reinstaliraj je.
 
BHT Ovisnik
Davor_ je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
ja instalirao sve normalno i sada kada ocu igrad odem na new game,kada kliknem da izaberem veteran,regulara il neko dr. vrati pponovo na new game da biram sta cu,i nece nikako da igra,jel netko imao takav problem i jel rijesio

joj znam dzaba ti clickat a ono te samo vraca umjesto da krene,,...probaj nac rugi crack( www.gamecopyworld.com ) ako ne reinstaliraj je.

hvala,sad cu pokusat;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top