Call of Duty Modern Warfare;jeste li za partiju? :)

Call of Duty Modern Warfare;jeste li za partiju? :)

Član
cekaj... mislite na cod 4, MW ili na MW 3...

ako je u pitanju MW ja bih volio ali mi ne radi graficka... -.- tj, ne podnosi zagrijavanje...

BTW. ko je igrao na BiH Netu (ranije) zna me pod nickom KrKaN.. bio sam i clan BSOF jedno vrijeme... evo jedan SS... ne znam koliko se vidi ali po ranku sam 10 od cca 94 000 igraca na BIHNet TDM... ;)

383348_10150586553294922_835114921_11732782_1846305558_n.jpg
 
Član
Shelby je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
eee ljudi ev poceo download...pa cu i ja sutra predvecer zapucat...;)

ajde ajde :cool::cool:

da vas upozorim,ado dere guzove,pazite se xD :lol::lol:

heheh ma jok ja drug! :D A koliko sam puta dobio noz? :lol:
@GOLF TZ: BiHNet server je najvece sr... bio par puta na serveru, djeca od 10 god u 90% slucajeva! Nastimaj tu graficku i dodji da pucas!
 
Član
Kako sam se prije ubijao ovom igrom
http://www.xfire.com/profile/daavor/screenshots/?view#60223100
 

OmO

Član
Pa KrKane :D Znas me sigurno stari igrac, ali sam dosta puta prestajao i ponovo pocinjao igrati cod4 nick: hARAMbASA ;)
 
Član
@addo... bihnet je nekad bio dobar... nije bilo onoliko noobova i cheatera... moglo je se fino igrati jer su stalno igrali admini a na serveru su postojali stvarno super klanovi... skoro sam usao od jarana i nije ni blizu server kakav je bio... postao totalno sranje tako da ako nekad igram (kad sam kod nekog drugog) obicno igram pro mod...

ma necu graficku da mjenjam... ici ce novi komp uskoro.. :)

@OmO, igrao sam dosta puta s tobom... igrao sam u vrijeme kad je igrao StarCraft, deBa, LeeMarvin, DJ, Bentilala, Real zenga, shadow, lish . . . sad nema tih igraca i nema nista ni od servera... sad mi je zanimljivo poigrati klan na klan ili ovako kad se sastavi jedno 10-tak igraca i onda pucati...

inace, koristim mp5 a od perkova steady aim, stopping power i 3 granate.. :D volio bih poigrati opet... nije valjda 1000 sati igranja otislo u nepovrat... :D
 
Član
Obavezno spremi komp i da zaigramo malo, a sjecam se bentilalala i realZenga, dobri igraci pravo bili! Imam negdje na SS kada sam igrao protiv njih i uspio sam nekako zavrsiti prvi, a znas i sam kako je bilo nemoguce igrati protiv njih! :D
kod mene ti je ak47 i ak74u u vecini slucajeva a scope ako je slobodan na promod-u!
 
Član
ja sam npr jedno vrijeme bio u jump klanu... znao sam se popeti na vrh onih zgrada u mapi bloc... ili izadjem iz mape ambush sa sniperom i samo pucam... evo ti screen shotovi da ne pricam dzaba.. :D

mapa ambush
ambush.png

mapa bloc
blocfqa.png

na vrhu mape showdown..
showdown.png


zanimljivo je ovo... kad jednom se popnes na vrh zgrada ili izadjes izvan mape nema sanse da te bilo ko skine tako da lagano zavrsis sa score-om 80-5 :D

zanemari ovaj sniper dragunov... uvijek koristim m40a3.. :D
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
ja sam npr jedno vrijeme bio u jump klanu... znao sam se popeti na vrh onih zgrada u mapi bloc... ili izadjem iz mape ambush sa sniperom i samo pucam... evo ti screen shotovi da ne pricam dzaba.. :D

mapa ambush

zanimljivo je ovo... kad jednom se popnes na vrh zgrada ili izadjes izvan mape nema sanse da te bilo ko skine tako da lagano zavrsis sa score-om 80-5 :D

zanemari ovaj sniper dragunov... uvijek koristim m40a3.. :D

Znam za ove jump-ove sve jer sam iste radio i ja! Jedino na ambush mapi mozes izaci uz pomoc nekog u toku igre! A na Bloc mapi mozes izaci na one stepenice ako ti to server dozvoljava!

@technogeek: tdm sam davno prestao da igram i slicne servere, sada sam samo na promod-u a original mi se ne kupuje jbg! :D
 
Original je cvancika, makar o cheaterima ne treba brinuti, a na mircu imaju kanali, lako se nadju timovi za igranje 5 na 5, jos zanimljivo sa strancima preko TS-a pricati... naravno ko ima vremena za te zajebancije, a xfire uveliko pomaze oko tih stvari :cool:
 
Top