California Racing On Tour 2010

California Racing On Tour 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
California Racing Team najavljuje projekat California Racing On Tour 2010, u sklopu kojeg su planirane sljedeće manifestacije:

22.- 23. Maj - Auto-moto festival Sarajevo
12.- 13. Juni - Auto Show Goražde
3.- 4. Juli - Auto-moto festival Bihać 2010
24.- 25. Juli - STREET RACE SARAJEVO 2010
14.- 15. August - STREET RACE TUZLA 2010
18. - 19. Septembar - Auto-moto festival Goražde
8.- 10. Oktobar - Tuning Fest Sarajevo

Kalendar je preliminaran, organizator je u mogućnosti izmjeniti datume shodno okolnostima.

Ovim putem pozivamo sve timove, klubove i ostala udruženja i društva da nam se priključe u realizaciji ovog projekta. Sva dodatna pitanja,sugestije i prijedloge možete nam uputiti putem fb, maila: california.racing@gmail.com, te posjetiti našu web stranicu www.california-bih.com.

Dobrodošli!!!

Vaš California Racing Team
 
Član
sta ce sve bit sto se organizacije tice? predpostavljam race i style da ce bit, hocel bit i dB i nekih ostalih disciplina? pozz
 
Član
ovo i mene isto zanima. kakva je priča iza ovoga ?

California Racing Team i ovu godinu priprema projekat pod nazivom California Racing On Tour, u sklopu kojeg ce organizovati manifestacije za promociju auto-moto i karting sporta. Manifestacije su sportsko-takmicarskog karaktera u kombinaciji sa dobrom zabavom.

koji su projekti do sada organizirani?
 
Član
Nije nikakva sala, kalendar manifestacija je objavljen tako da ce (kao sto pise) od maja poceti manifestacije. Inace, AMK California Racing je osnovan prosle godine i odrzao jednu prmotivnu manifestaciju. Medjutim, tim koji radi u ovom clubu, pocevsi od mene, pa do direktora cluba i ostalih clanova, nije od prosle godine vec zadnjih pet godina radi na ovakvim i slicnim manifestacijama. U pitanju su bile manifestacije u organizaciji Auto Media Group, nakon cega smo se odvojili i krenuli sa novim clubom.
Kako koja manifestacija bude se blizila, tako ce se svi detalji i objavljivati, a do tada mozete sva pitanja dodatna postaviti, tu sam da odgovorim. :))))))))))))))

Pozz
 
Član
dina je napisao(la):
Nije nikakva sala, kalendar manifestacija je objavljen tako da ce (kao sto pise) od maja poceti manifestacije. Inace, AMK California Racing je osnovan prosle godine i odrzao jednu prmotivnu manifestaciju. Medjutim, tim koji radi u ovom clubu, pocevsi od mene, pa do direktora cluba i ostalih clanova, nije od prosle godine vec zadnjih pet godina radi na ovakvim i slicnim manifestacijama. U pitanju su bile manifestacije u organizaciji Auto Media Group, nakon cega smo se odvojili i krenuli sa novim clubom.
Kako koja manifestacija bude se blizila, tako ce se svi detalji i objavljivati, a do tada mozete sva pitanja dodatna postaviti, tu sam da odgovorim. :))))))))))))))

Pozz

Ko se tu odvojio od koga :icon_confused:?
 
Član
dina je napisao(la):
Nije nikakva sala, kalendar manifestacija je objavljen tako da ce (kao sto pise) od maja poceti manifestacije. Inace, AMK California Racing je osnovan prosle godine i odrzao jednu prmotivnu manifestaciju. Medjutim, tim koji radi u ovom clubu, pocevsi od mene, pa do direktora cluba i ostalih clanova, nije od prosle godine vec zadnjih pet godina radi na ovakvim i slicnim manifestacijama. U pitanju su bile manifestacije u organizaciji Auto Media Group, nakon cega smo se odvojili i krenuli sa novim clubom.
Kako koja manifestacija bude se blizila, tako ce se svi detalji i objavljivati, a do tada mozete sva pitanja dodatna postaviti, tu sam da odgovorim. :))))))))))))))

Pozz


hoceli se mijenjati termin bihaca jer se poklapa sa banja lukom?
 
Član
Ako se poklapa sa Bihacom, onda ce se naravno izmjeniti termin, kad smo sastavljali kalendar nije bio objavljen nigdje termin Banja Luke...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top