Cali

Cali

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobar posao sa farbanjem,lijepo je ispalo.Jesi mjerio koliko si dobio tom elektronikom,preko fabričkih 150 KS?
 
Član
Spico007 je napisao(la):
Dobar posao sa farbanjem,lijepo je ispalo.Jesi mjerio koliko si dobio tom elektronikom,preko fabričkih 150 KS?

Nisam imao prilike da mjerim,samo na osnovu subjektivnog osjecaja mogu reci da motor mnogo lakse dostize visoke obrtaje i puno rade se vrti.
 
Član
Postavljeni su i novi farovi,angels,sonarovi(bilo je problema sa ugradnjom xenona i za kratka i duga svjetla,malo turpijanja jer xenon sijalice nemogu da stanu) ali rezultat je fantastican,tek sada xeneon sijalice pokazuju snagu,jer ocito da su mi na starim farovima bile izgorile lece.


Sada mi je u planu da stavim krace opruge(h&r 35/30) ali nezam dali cu onda morati da mjenjam i amortizere(sada su plinski monroe),to pitam jer mislim da ovi mozda nebi izdrzali zbog veceg opterecenja.
 
Član
Nisu ti bile izgorjele leće,calibra ima standardno jako loša svjetla.A i ja sam morao turpijati da stavim xenon....A što se tiče amortizera,dok spuštaš do -30,ne trebaju ti kraći amortizeri.Ako ideš više,onda da.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top