Cajgeri za golf 2 usluga :)

Cajgeri za golf 2 usluga :)

Član
ako ima neko ko je radio sebi cajgere kao kod golfa 4-ke ili da bi mi odradio u kompu, ja da znam uradio bih ali posto ne znam molim nekoga ko zna da mi uradi cajgere og golfa 4, da ih izstampam za golfa 2, 7000 obrtaja, 200kmh sat, temperatura i gorivo, evo dole cu postaviti slike, pa ako bi neko imao strpljenja i zivaca da mi to odradi bio bih mu zahvala. pozz
ovako bih da izgledaju ovo je od golfa 4
img00241-43680.jpg
a moja tabla je ovakva
2014-04-22 11.23.57.jpg
hvala unaprijed... :)
 
Član
cuo sam se sa ovim likom s pika, on je tako dobio sat, nema cajgere... i dalje sam u potrazi za ovim..
 
Član
Mislim da je bila negdje tema na forumu sa vec gotovim, pa potrazi mozda ima bas od cetvorke.
Jer nije ovo jednostavno uraditi kao sto ti mislis. Pod br 1 trebas znati tocne dimenzije, a i treba znati crtice oznaciti lijepo
 
Član
Mislim da je bila negdje tema na forumu sa vec gotovim, pa potrazi mozda ima bas od cetvorke.
Jer nije ovo jednostavno uraditi kao sto ti mislis. Pod br 1 trebas znati tocne dimenzije, a i treba znati crtice oznaciti lijepo
vidio sam temu sve sam pregledo, tamo ima sat 220kmh i sat a ne obrtaji, a znam da je tesko to stoji, dimenzije mogu nabaviti nije nikakav problem....
 
Top