cajgeri bijeli-podloge za sat

cajgeri bijeli-podloge za sat

Član
treba mi hitno lijeva strana sata od 220 kmh starije tipe ,bijele boje za golfa dizela.??pozz

mislim na podlogu sata naravno.....
 
Član
bad_look je napisao(la):
ukucaj na googlu pa nai more se tako naći...pozzzz;)

joj ja sam obiso i google i sve _______....nemerem da nadjem...kod mene je benzin a do 200 na sat...vecinom ako je benzin do jeste do 7000rpm ide i do 220 na sat...i gdje si ti naso
 
BHT Ovisnik
i ja sam trazio,al nema i nema,meni treba ovaj ako tko ima,isto bijela podloga
18102009362.jpg
 
Član
sad ću pogledati imam li pa ti okačim ovdje..pozzz

eo ja samo ima
ovu ko što je ovaj gore okačio Bokiii..pozz
 
Član
e ljudi i ja bi sebi uradio ove bijele podloge,sad su mi one crne,imam ja sve isprintano i mjere samo ne znam na koju se to foliju printa i gdje bi mi to mogli uraditi,ako znate pls help???
 
Početnik
ajd da neotvaram novu temu,IMAL ko za opel corsu A ali bez obrtomjera:icon_smile:;)
 
Član
seat keno je napisao(la):
e ljudi i ja bi sebi uradio ove bijele podloge,sad su mi one crne,imam ja sve isprintano i mjere samo ne znam na koju se to foliju printa i gdje bi mi to mogli uraditi,ako znate pls help???

koji ti je auto, ako svjetlost ne prolazi kroz cajgere nego svijetli odozgo,sa strane i sl. onda samo isprintas na samoljepljivi papir zalijepis i to je to:cool:
 
Član
dogovori se sa clanom foruma LIGA, on ti uradi satove kakve hoces, gledao sam kod njega i kod ljdi kojima je radio, izgleda prebolesno, a momak nije skup sekunde.
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
seat keno je napisao(la):
e ljudi i ja bi sebi uradio ove bijele podloge,sad su mi one crne,imam ja sve isprintano i mjere samo ne znam na koju se to foliju printa i gdje bi mi to mogli uraditi,ako znate pls help???

koji ti je auto, ako svjetlost ne prolazi kroz cajgere nego svijetli odozgo,sa strane i sl. onda samo isprintas na samoljepljivi papir zalijepis i to je to:cool:
auto mi je seat toledo 2000 godiste i svjetlost prolazi kroz cajgere pa zato pitam koja je procedura oko ovog stampanja???

Brum Brum je napisao(la):
dogovori se sa clanom foruma LIGA, on ti uradi satove kakve hoces, gledao sam kod njega i kod ljdi kojima je radio, izgleda prebolesno, a momak nije skup sekunde.

e kako bi mogao doci do tog momka lige da se sa njim dogovorim
 
Top