CABRIO BLUE MK1 - Komentari projekta

CABRIO BLUE MK1 - Komentari projekta

Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

skupis nekad love i ugradis npr:motor iz dvojke g60 limited edition,ima 210 konja.
 
Legend
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

do sada sam pratio projekat, i iskreno zamisljao sam ovog cabria (tj projekat) kao restauraciju, dakle vidim da stvarno gledas detalje i to mi se posebno svidja, no usis od gsia, 17ke na kecu, bez brava i jos rs karambolke, stvarno sam se razocarao (iskreno..)

no da te serem previse, to je ipak samo moje misljenje, sretno u nastavku no puno respektabilniji projekat (sa mog gledista) bi bio da si ostavio sve u fabrickom stanju.. (pa cak i felge)

esmeraldo je napisao(la):
skupis nekad love i ugradis npr:motor iz dvojke g60 limited edition,ima 210 konja.

aj ne lupetaj, lako je pisati.. gdje ce naci taj motor kad je rijedak ..
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

.nOKe je napisao(la):
do sada sam pratio projekat, i iskreno zamisljao sam ovog cabria (tj projekat) kao restauraciju, dakle vidim da stvarno gledas detalje i to mi se posebno svidja, no usis od gsia, 17ke na kecu, bez brava i jos rs karambolke, stvarno sam se razocarao (iskreno..)

no da te serem previse, to je ipak samo moje misljenje, sretno u nastavku no puno respektabilniji projekat (sa mog gledista) bi bio da si ostavio sve u fabrickom stanju.. (pa cak i felge)

Što se tiče haube ja se kajem, negde sam napisao da ću je menjati, ali ne mogu odmah. Krajnji cilj što se tiče felni su mi Porsche C2, a pošto planiram menjati kočnice na njega neće ni moći stati manje od 15 cola. Karambolke sam napisao da je RS bila prva varijanta koja je otpala pošto sam uspeo nabaviti originalni set od kabrija. E sad brave, jebi ga meni se više sviđa bez njih...
Svaka čast, volim iskreno mišljenje ljudi i svestan sam da nam se svima ne sviđaju iste stvari jer su ukusi različiti... ;)
 
Legend
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

cabrio je napisao(la):
Što se tiče haube ja se kajem, negde sam napisao da ću je menjati, ali ne mogu odmah. Krajnji cilj što se tiče felni su mi Porsche C2, a pošto planiram menjati kočnice na njega neće ni moći stati manje od 15 cola. Karambolke sam napisao da je RS bila prva varijanta koja je otpala pošto sam uspeo nabaviti originalni set od kabrija. E sad brave, jebi ga meni se više sviđa bez njih...
Svaka čast, volim iskreno mišljenje ljudi i svestan sam da nam se svima ne sviđaju iste stvari jer su ukusi različiti... ;)

ma dobro, svi grijesimo i ponekad zalutamo u tim neakvim ajmo reci tuning pravcima (styling vise al et..)
c2 felge su jako dobre ;)

moja preporuka ti je ako ne nadjes njih, da gledas bbs rs ili rm evenutalno, mozda cak i pirelli , samo nek su OEM :)

ovaj orginalni set je jako lijep, i dobro mu stoji, komsija je imao isti, dok sam bio mali stalno sam se vrtio oko tog auta hehe , bas mu je bio ocuvan, 89god cini mi se, tu smo negdje sa godinama pa sam se stalno vrtio oko tog auta hah :D

sto se tice steka, ako se nekad predomislis, mozes ubacit i steke od audija 80 (i novijih) :cool: one nekako izgledaju... ljepse :)
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

sreca pa si nasao karambolke od cabria:D

bas sam nedavno jaranu pomagao i on je u keca stavio istu tablu al mi nismo sjekli sa strana pa se malo naboralo kod kasete,al tek ti sad nastaju problemi ima da sjeces...al se skoro sve moze uklopit osim gdje su osiguraci al i to smo nesto inprovizovali. sretno u nastavku za mene jedan od najljepsi cabria:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

respect za ovo:icon_eek::cool: ovo ce da bude perverzija,jos 17":icon_eek:
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Prvo da kazem, sve ovo sto si dosad odradio, profi 101%.... Meni se bar cini, bez greske... E sad, boja motornog prostora, :cool:;) perfektno, ali ono sto je unutra, nadam se da ces da promenis, jer tesko da ce pristojno da gura 17 inca.... Eto toliko, svaka cast uradjen posao....

Edit: Kako se samo sija, hehehe, lepsa mi je od one plave sa Project Iceman, samo napred
 
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

predivna boja i svidja mi se kako ovo radis s stylom do sad nemam nijednu manu sve je extra , sretno u daljim radovima ;););)
 
RE: CABRIO BLUE MK1 komentari

Svaka cast! ;)

Iako bih se slozio sa noketom,i ja keca gledam u drugacijem ruhu ;)
17ke tu mač,zatvorene brave,hmm,gsi usis (znam da ces mijenjati,ali samo da velim sta mi je lose) i za branike definitivno se drzi originalnih.

Eto toliko!

Sa srecom u nastavku! :cool:
 
Top