CABRIO BLUE MK1 - Komentari projekta

CABRIO BLUE MK1 - Komentari projekta

RE: CABRIO BLUE MK1

sve pohvale za rad i do sada uradjeno svidja mi se unutrasnjost a izvana da ne govorim boja je pre pre dobra sve pohvale i drago mi je sto si stavio manje felge ipak sve preko 15" po meni je previse za keca i dvicu samo naprijed u daljnim radovima i planovima
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1

Lep kabrio, svaka cast na radovima ;)

evo i nesto sto je u izradi, kad bude gotovo bice jos slika :cool:.
http://imageshack.us/photo/my-images/801/mk1kabrio.jpg/

PozdraVW

PS. Pored tolko piva ti pijes coca-colu? :icon_cry:
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1

S65-///AMG je napisao(la):
sve pohvale za rad i do sada uradjeno svidja mi se unutrasnjost a izvana da ne govorim boja je pre pre dobra sve pohvale i drago mi je sto si stavio manje felge ipak sve preko 15" po meni je previse za keca i dvicu samo naprijed u daljnim radovima i planovima
Hvala, i meni se više sviđa sa 15'', a i štosovao je sa 17'':cool:
 
RE: CABRIO BLUE MK1

ma sam dragance odradi.docu ja da ti pomognem iako nemam blage veze ali 2 glave bolje nego 1na :D
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1

da svi rade onako kako to ti radis gdje bi nam kraj bio, svaka cast, odlicni radovi
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1

saleee je napisao(la):
Prelep kec ,a pogotovo uzivo svaka cast;)pozdrav vidimo se na zimu u SU...

Javi se kad budeš došao da odemo na piće i popričamo po koju ;)

ArminM je napisao(la):
da svi rade onako kako to ti radis gdje bi nam kraj bio, svaka cast, odlicni radovi

Hvala momče na pohvalama i lepim rečima...
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1

Ma sve radiš decentno i prefektno...svaka čast ...sve pohvale...samo naprijed...pozzz:cool:
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1

cabrio je napisao(la):
Stigle druge Winter felne 15" Pirelli i nove Kumho 175/55 R15 gume za nadolazeću nam
Ako ces iskreno, ovaj auto si tako detaljno i lijepo sredio da je prava steta vozat ga zimi ;)
 
Član
RE: CABRIO BLUE MK1

Znam i meni ga žao, ali kad je jedini auto u kući onda mu takva sudbina, šta da se radi :icon_cry:
 
Top