C5 III 2,7HDi V6

C5 III 2,7HDi V6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
haha, ma ja...ne brini se, o tom autu trenutno svako pozitivno misli...nema jos covjeka koji je reko da je bezze...(osim nekih zadrtih VW-ovaca :D)
 
Heheh zna se ko ce ga prvi vozit:icon_biggrin:

E braca morat cu ti Berlinga dovuc na servis a ti men bjelana na probu:cool:
 
Član
Auto je predobro,ja sam prije mjesec dana kupovao auto za firmu i imali smo budzet od 50.000KM,trazio sam nesto najbolje za te pare,obisao sam Mazdu,Forda,Volva,Audi,VW,Renault,Nisan,Toyota itd i najbolje sam nasao u C5

2.0HDI sa Exclusive opremo i jos par dodataka izasao nas je na cesti 49.000KM (iskamcili smo opasne popuste)

Auto je fenomenalno,nemozes vjerovati koliko opreme ima i koliko korisnih stvarcica,prostran udoban,kvalitetan,unutrasnjost perverzija ma sve za 10.
Jedino sto sto bi ja sebi uzeo jaci motor od ovoga 2.0 HDI ali i on je dovoljan za prosjecnog vozaca,gradska potrosnja mu je 7litara.
Fenomenalno auto jos jednom da kazem,odavno me nije odusevilo ni jedno auto kao C5
Mi smo uzeli crnog i izgleda prejebeno!

Super izgleda i bijeli,neka ti je sa srecom i da se navozas!
 
Član
Super odabir... Motor je zadovoljavajuce dobar, bez ikakvih kvarova taj 2.0HDi... Da ste mogli uzet ovaj 2,2HDi BiTurbo to bi vec bilo predobro za njega ali...

Drago mi je da ima i takvih sto misle dobro o tom C5 :)

Cestitam takodje!!!
 
Član
Har3 je napisao(la):
Mah sve je vec receno :icon_smile: poslije ajkule, najbolji citroen ikad :D

Nebi dzaba Ajkula (DS) bila PROIZVOD STOLJEĆA ;);)

Zasluzena nagrada bez imalo dileme... :123:

Ali ko se nije vozio u C6 nemoze reci da je ipak C6 definitivni naslednik Ajkule :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top