c.s 1.6

c.s 1.6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e imal iko da igra canter preko online ako ima nek javi (znam da je tema bila skoro al nema veze)imal ko da igra da dam server pa da idemo igrat:icon_question:
 
Član
hehe imali iko od vas iz Sarajeva ....heh moj nik _MvP_ .....unamed ima jos ali najvise mvp nego ja sam nedavno prestao igarti ali bih ga se rado prisjeio bii smo 3 klan u gradu isli smo na summer ligu i te zajebancije uglavno mislim da sam bio dobar bar ako govore zrtve...
 
Član
eh igram i ja kantera i to po citav dan sam na globalu.. server iz mog grada a uvijek pun puncat.. ako neko jos ide na global nick mi je djindji^^ pa et tu ce me i skuziti :lol::lol::lol:
 
evo veceras u 21 sat ko hoce nek stavi da ne konece hehe eto moje nicknabe je Bad_Boy i vi stavite svoje ako hocete igrat veceras evo server u kojem se igra igra kao da prelazis znaci ubijes dva puta sa jednom puskom slijedeca dolazi server je extra pogines odma se ponovo stvoris


evo server 195.130.35.32:27015
 
Član
Jojjj i ja sam prije ovo rasturo al omrzlo,ako instaliram javim ti............da malo zegamo....hheee
 
Član
ebo te odkad sam dobio admina na globalu ja i zaboravio na forum.. hihi posjetite server necete se pokajati..igram 6mj tamo al ko je pro pro je :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top