Busenje glavcina, je li moguce?

Busenje glavcina, je li moguce?

Zanima me moze li se busiti glavcina sa 4x98 na 5x 100
Znam da u VW moze al neznam koliko je to moguce na Fiatu
Zanima me jer mi se sidaju jedne felge pa da vidim je li moguce i ako nije zasto ne? :icon_question:
 
GolFanatiCars je napisao(la):
mijenjaj trap drugacije ne moze jedino neki adapteri ti mogu pomoc ali i to je stvar ko ce ti odradit dobro

Nemam od cega stavit dugi trap na 4x100 :icon_cry:


edo_benz je napisao(la):

Iz iskustva govoris ili me zekis :D

Jer ta zabava kosta para, moram sve lezajeve prominit jer ce mi fina prasina uci u njih...
 
Legend
da li moze proci ? da li se moze normalno voziti ?

MOZE nema problema nikakvih

ako imas mjesta za 5x100 , i ako je meso na glavcini debljine kao na 4x98 ....busi
 
Član
najbolje ti je nadji dobrog tokara da ti odradi adaptere, radio je drug na poslu nekog oltimera, isti problem bio, odnijeli tokaru i covjek odradio adaptere.... tokar je na dobrinji
 
Legend
mokeBass je napisao(la):
najbolje ti je nadji dobrog tokara da ti odradi adaptere, radio je drug na poslu nekog oltimera, isti problem bio, odnijeli tokaru i covjek odradio adaptere.... tokar je na dobrinji

i ovo svakako dolazi u obzir

ako imas mjesta da ne zapinje guma , adapter mora biti minimalno 18-20mm sirok
 
enesss je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
najbolje ti je nadji dobrog tokara da ti odradi adaptere, radio je drug na poslu nekog oltimera, isti problem bio, odnijeli tokaru i covjek odradio adaptere.... tokar je na dobrinji

i ovo svakako dolazi u obzir

ako imas mjesta da ne zapinje guma , adapter mora biti minimalno 18-20mm sirok

Felge su 7 jota znaci vec na granici, adapteri zato ne dolaze u ozir, necu minjat konture blatobrana....

Mene samo muci jel se poklapaju rupe :icon_question: naravno da je debelo zeljezo pa busim di su tvornicke rupe...
 
Legend
maleni0606 je napisao(la):
enesss je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
najbolje ti je nadji dobrog tokara da ti odradi adaptere, radio je drug na poslu nekog oltimera, isti problem bio, odnijeli tokaru i covjek odradio adaptere.... tokar je na dobrinji

i ovo svakako dolazi u obzir

ako imas mjesta da ne zapinje guma , adapter mora biti minimalno 18-20mm sirok

Felge su 7 jota znaci vec na granici, adapteri zato ne dolaze u ozir, necu minjat konture blatobrana....

Mene samo muci jel se poklapaju rupe :icon_question: naravno da je debelo zeljezo pa busim di su tvornicke rupe...

pa naj lakse da skines i vidis , do tokara i rijeseno
 
Top