BUKA U KABINI

BUKA U KABINI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U zadnje vrijeme sam primjetio da mi je motor u kabini znatno glasniji i to kad kazaljka obrtomjera predje 2,5 prema 3000 kao da mi je motor na krilu.
dali moze biti u pitanju filter benzina ilineka druga caka ili jednostavno gorivo,ventili ili sta vec da ne nagadjam

pomagajte ubija me u pojam dosadan je:icon_cry:
 
Član
Hajd ga znaj, moze biti svasta. Auspuh, neki lezaj, nosac motora...

Otvori haubu, vidi odakle tacno dolazi zvuk...
 
Član
Ako ti se to pocelo desavati unazad dva ,tri, pet dana mozda razlog moze biti sto je napolju hladno pa se sve plastike i izolacije malo stisnu (skupe) pa imas osjecaj da ti je motor u krilu odnosno da zvoni
 
Član
e neznam bogami auspuh nije provjereno je, jedan mi covijek kaze da moze biti do benzinskog filtera al cisto sumljam a plastika je ok ne cuje se nista u kabini, pa neznam morat cu provijeriti sve
cudno je to samo da se cuje pri odredjenim obrtajima, nije zvuk losih lezaja, plastike vise neki zvuk tupi stvara i neku vrstu pritiska u kabili kao brujanje...
 
Član
mozda rezervna guma nije fino zasarafljena ?:icon_rolleyes:

uzork moze biti 10001 razlog, ako ti se vec ne da peglat oko toga i ako si samo vozac i auto prevozno sredstvo trci majstoru
 

IGY

Član
GOLFVR6 je napisao(la):
Jedan od nosaca motora ti je otisao kvragu

i ja isto mislim na njega


digni rucnu ubaci u prvu i neka ti neko gleda naprijed dali se puno mice kad pokusas krenuti, pa malo u rikverc i vidi ako se previse naginje naprijed nazad centralni ako ide se uvija u ljevo ili u desno jedan od ta dva je otisao papa
 
Član
do buke može doći ako ti se pocjepala gumena štucna što se nalazi na letvi volana , na krstu koji izlazi iz kabine od volana ,i kopča se na letvu na tom djelu je ta gumena štucna .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top