Building a fun car e30 or e36?

Building a fun car e30 or e36?

Član
Drugar je spremio nesto novca 2-3k eura u startu i napravio bi nesto kao vikend auto za zezanje na poligonu, nekom planinskom putu i slicno.
Dilema je sledeca da li naci kocku i ubaciti 3.5 (kazu ljudi vrlo jednostavno), jer je za to potrebno najmanje novca, lako se odrzava lepo ide, ali je tesko naci dobru osnovu. Kao opcija za dalju nadogradnju je turbo.
Da li naci e36 325/8, zavariti diff, olaksati ga maksimalno, pocupati "visak delova" i staviti samo dve kadice. Pa kad to postane malo , opcija za nadogradnju je V8.
Trenutno ima 530d, neka treca opcija je da njega ozbiljnije tjunira ali nije to auto za tekvu namenu...
 
Poslednja izmena:
Drugar je spremio nesto novca 2-3k eura u startu i napravio bi nesto kao vikend auto za zezanje na poligonu, nekom planinskom putu i slicno.
Dilema je sledeca da li naci kocku i ubaciti 3.5, jer je za to potrebno najmanje novca, lako se odrzava lepo ide, ali je tesko naci dobru osnovu. Kao opcija za dalju nadogradnju je turbo.
Da li naci e36 325/8, zavariti diff, olaksati ga maksimalno, pocupati "visak delova" i staviti samo dve kadice. Pa kad to postane malo , opcija za nadogradnju je V8.
Trenutno ima 530d, neka treca opcija je da njega ozbiljnije tjunira ali nije to auto za tekvu namenu...
Ma e36 nadji i rokaj
 
Član
e36 i 2.5 u nju, bolja opcija od tog 3.5... može se složit hibrid od 2.5 i 330ci motora iz e46, pogledaj malo, bregaste, klipovi itd ako ti je malo tih 193ks
 
193 ks u auto koji je olaksan nije malo veruj mi

Za hibrid motor ti treba puno novca I djelova I vremena I vremena jer nije samo da se spakuje radim na jednom za moj e36 tako ako imas novca ja te potpuno podrzavam naravno !!!

Ali 193 u olaksanom auto nije malo uzmes diff 3,91 ako se hoces zajebat

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Top