Bugatti započeo s proizvodnju Grand Sport izvedbe

Bugatti započeo s proizvodnju Grand Sport izvedbe

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
hahahhaahh :lol::lol::lol:

a da je FIjAT:icon_question::lol::lol::lol:



ne obaziri se , ovaj decko inace ima izjave za memoara :cool:



a ko ce komentarisat moj post nego Vernes.....:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

nista zacudjujuce..:D

ziv ti meni bio,nastavi i dalje biti moj obozavalac posto vidim da me pobno pratis..;) pa budes nagradjen reputacijom..:lol:
 
bravof je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
hahahhaahh :lol::lol::lol:

a da je FIjAT:icon_question::lol::lol::lol:



ne obaziri se , ovaj decko inace ima izjave za memoara :cool:



a ko ce komentarisat moj post nego Vernes.....:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

nista zacudjujuce..:D

ziv ti meni bio,nastavi i dalje biti moj obozavalac posto vidim da me pobno pratis..;) pa budes nagradjen reputacijom..:lol:



ko ti je rekao da napises ovaj post , znam da u originalu ovaj post sadrzi neke pjesnike i tako te gluposti :lol:

tebi je sve smece osim BMW-a i Fiata , moras malo analizirati svoju psihu , moRe bit' da je od rata neka posljedica :D
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
bravof je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
hahahhaahh :lol::lol::lol:

a da je FIjAT:icon_question::lol::lol::lol:



ne obaziri se , ovaj decko inace ima izjave za memoara :cool:



a ko ce komentarisat moj post nego Vernes.....:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

nista zacudjujuce..:D

ziv ti meni bio,nastavi i dalje biti moj obozavalac posto vidim da me pobno pratis..;) pa budes nagradjen reputacijom..:lol:



ko ti je rekao da napises ovaj post , znam da u originalu ovaj post sadrzi neke pjesnike i tako te gluposti :lol:

tebi je sve smece osim BMW-a i Fiata , moras malo analizirati svoju psihu , moRe bit' da je od rata neka posljedica :D



co'ek je 10 godina stariji;)
 
Početnik
ma edo pusti balu nek iznese svojhe flustracije...;) odrasce on pa nece mislit kako sad misli...trba mu dat vremena..:lol:

Vernese nemoras bit ko klen puca se na svaku izjavu koja je kontra tvog misljenja..ako sam napisao bezveze ne mora znacit da tako mislim,a i da mislim to je moje misljenje i moze ti se svidjet ili ne,,,dragi vernese kako ovako auto moze bit bezveze....:icon_confused::icon_confused:

nemoj bit toliki bukvalista..;)

:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
pratim te odavno i za svako ali bas svako auto koje nije BMW ili Fiat kazes da je bezveze a pogotovo kritikujes kad je Mercedes u pitanju , pratis F1 , pa mislim da ljubomora na Merc je veoma opravdana :D
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
pratim te odavno i za svako ali bas svako auto koje nije BMW ili Fiat kazes da je bezveze a pogotovo kritikujes kad je Mercedes u pitanju , pratis F1 , pa mislim da ljubomora na Merc je veoma opravdana :D

:lol::lol::lol::lol::lol:ne znam zasto bi bio ljubomoran na mercedes u F1,izgleda da nisi u toku..:Da ako ce mo ici statistikama izbroj sve pobjede Ferrarija i sve pobjede McM.-a ako jos navijas za njeg...i sve ce ti se rec...

a za auta Mercedese nikad nisam rekao da nevaljaju i da su losa i to sam ti jednom prilikom sve fino objasnio,a sad mi se neda ponovo...a procitaj i ti svoje postove jesil igdje bio realan i kritikovao Mercedesa i svaki je po tebi dobar nema da nevalja...i nisam te optuzivao i neke gluposti pisao zbog tvog misljenja....to volis ja to cijenim ne napadam te odma zbog tog;)
 
ja sam uvijek goovrio da je Mercedes za mene najbolji al gdje sam rekao da neko drugo auto koje je realno dobro, da ne valja , a znamo mi dobro zbog cega bi trebao biti ljubomoran na McM al et samo cu reci prosla sezona i to je to , ove sezone ni Ferrari nema nista s cim bi se mogao pohvaliti iako sam ja pohvalio Massinu voznju na prosloj utrci dok bi ti i takvi kao sto si ti prije umrli nego rekli da je Hamilton nekad vozio dobro .

Nisam ja rekao da ti trebas govoriti protiv i kritizirati Ferrari , Fiat i BMW ali nemoj pljuvati sve sto nije jedno od to troje ;)
 
raja ba najbolje je auto ono koje je novo,al ovaj bugati je strahota dobar:D:Di nemojte se prepirati nije ni vrijeme a ni mjesto;):icon_exclaim::icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Početnik
Vernes_AMG je napisao(la):
ja sam uvijek goovrio da je Mercedes za mene najbolji al gdje sam rekao da neko drugo auto koje je realno dobro, da ne valja , a znamo mi dobro zbog cega bi trebao biti ljubomoran na McM al et samo cu reci prosla sezona i to je to , ove sezone ni Ferrari nema nista s cim bi se mogao pohvaliti iako sam ja pohvalio Massinu voznju na prosloj utrci dok bi ti i takvi kao sto si ti prije umrli nego rekli da je Hamilton nekad vozio dobro .

Nisam ja rekao da ti trebas govoriti protiv i kritizirati Ferrari , Fiat i BMW ali nemoj pljuvati sve sto nije jedno od to troje ;)

eto nek ti bude...:lol: slozicu se s tobom ako Hamilton odbrani titulu...:D mislim ipak je za neke pojedince trenutno najbolji vozac F1,to mu onda nece bit problem..:icon_rolleyes::icon_rolleyes:
a ja i dalje tvrdim da je bio prvak prvenstveno zbog bolida i Ron Denisa.

otisli smo skroz u off,dodji vernese u temu o F1 pa ce mo tamo raspravljat da ne unistajemo ovu temu,cesci si bio tamo kad je McM pobjedjivao,nego sad..:D;)
 
citam je svakodnevno i ostavim komentar , najcesce poslije utrke jer nemam sta da pisem , jbg nisam ja spamer ko ti al et , necemo vise :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top