Bugatti Veyron vs RUF CTR Yellow Bird

Bugatti Veyron vs RUF CTR Yellow Bird

Član
ZELA GTI je napisao(la):
Oy druže da li si ikada otvarao temu slike članova foruma? :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: ;)

Porschefan je napisao(la):
Vidim da većina nije shvatila poantu ovoga i da razmišlja površno kada je u pitanju ova usporedba.
Suki i Nexus su shvatili bit ;) ;)
Ostali, vjerujem da ste nenamjerno previdili ono šta sam napisao iznad videa: najbrži 1987. protiv najbržeg iz 2007.

Ako CTR-ove performanse nisu fascinantne s obzirom na godine onda ne znam šta jest.

Inače, prilično sam iznenađen površnim gledanjem stvari .... :icon_confused:

Ma niko nije rekao da je porš loš i da nema dobre performanse, daleko od toga! Još kada uzmemo u obzir i godine stvarno je za respect, ali imam osećaj da svi nešto pokušavaju da spuste veyrona, da ga miniraju. Iskreno i ja ne volim kupce veyrona, rasipaju se, a 90% njih ne zna ništa, ali ne može niko da ospori da je jedan od najboljih super-auta...U svakom slučaju najluksuzniji.
 
dellas je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Oy druže da li si ikada otvarao temu slike članova foruma? :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: ;)


Ma niko nije rekao da je porš loš i da nema dobre performanse, daleko od toga! Još kada uzmemo u obzir i godine stvarno je za respect, ali imam osećaj da svi nešto pokušavaju da spuste veyrona, da ga miniraju. Iskreno i ja ne volim kupce veyrona, rasipaju se, a 90% njih ne zna ništa, ali ne može niko da ospori da je jedan od najboljih super-auta...U svakom slučaju najluksuzniji.




Kolega sumnjam da im je to bila namjera sa starim RUF-om ;)

Zela: a šta reći. ... :lol: :lol:
 
Veyron mi je najbezvezniji supercar,ubjedljivo.Enzo i Reventon svijet izmislili za njega.Ugurali frajeri 2 motora i 4 turbine,i sad se
hvale kako su napravili najjace auto.Smijesno.To je samo moje misljenje.
 
Član
Cuj Porschefan, taj RUF je bio brz za svoje vrijeme, al nikad nije imao status najbrzeg, koji ima ovaj Veyron. Ima jos slicno brzih auta iz tog vremena i to serijskih, a ovaj RUF je koliko ja znam 911 Turbo upakovan u "usku" karoseriju obicne Carrere. Znaci tuning i to zesci po svacijim mjerilima. Tako stvarno ne vidim sta bi to trebao vidjeti ovdje. Veyron ima tu specificnu maksimalnu brzinu, granica od 400 km/h je bila "nemoguca misija" prije nego je Bugatti probio. Zbog toga je postao tako slavan. Sto se tice same snage motora, siguran sam da su mnogi proizvodjaci i te 87-e, da su htjeli mogli napraviti motor sa 1000 KS. Samo bi tada bio u autu za trecinu laksem i taj bi auto bio preopasan za voznju, vjerovatno i zbog maksimalne brzine koju nijedne gume ne bi mogle podnjeti...
 
RUF ti ima certifikat samostalnog proizvođača automobila i vlastito ime, znači nije Porsche RUF, nego samo RUF. Samo je osnovni izgled, tj. karoserija kao 911, ostalo su sve RUF-ovi vlastiti proizvodi.
Yellow Bird je postigao 341km/h i imao vrijeme na Nurburgringu 8.05 min.
 
Top