Bugatti Veyron vs McLaren F1

Bugatti Veyron vs McLaren F1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma sta rec osim da je f1 sila veyron mi i nije nesto al daleko od toga da ga mrzim samo kad bi birao izmedju ova dva auta odabrao bi f1:cool:
 
erol_brcak je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
Da i ja bih ga htio provozati i imati naravno, ALI da biram izmedju vayrona i nekih drugih cistokrvnih sportskih auta tipa McLaren F1, ferrari, lambo... vayron bi otpao bez razmisljanja..

potpis;)

+1

Da mi ga ko daje,uzeo bi i iste sekunde prodo,te za cijenu njega (koja btw konstanto opada jer je najskuplji auto za odrzavanje) kupio nekog rasnog sportasa ili dva ili tri :D

Upravo to hoću da napišem :icon_smile: Svak bi ga sigurno uzeo kad bi mu se nudio već, al da baš s namjerom kupiš taj auto...ne dolazi u obzir, pored toliko drugih auta koja se mogu za te pare kupit a koja su dosta atgraktivnija od ovog...što neko reče već impresionira jedino snagom
 
Član
McLaren F! vozio sam ga na NFS extra auto :cool::lol:

Veyron je po meni samo radi snage popularno auto, McLaren ima puno duzu istoriju nisu oni sejici budale sto ga kupuju :lol: Veyrona samo za snimanje spotova iznajlmjuju :lol: Ma mocni su oba al uvijek F1 :icon_smile:
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
nije djaba u McLarenu BMW-ova masina...:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

mnogi stručnjaci kažu da je to najbolji motor ikad ugrađen u neki auto(između ostalih i evo magazim)....ljudi iz McLarena su rekli M odjelu da su zadovoljni sa 600 konja,a kad su vidjeli da su ovi i više izvukli bili su prezadovoljni....jedan u engleskoj nakon 80000 prijeđenih km ima 60 konja više nego kad je kupljen, a nije ništa osim ispuha rađeno....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top