Bugatti Veyron vs McLaren F1

Bugatti Veyron vs McLaren F1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
ne znam jel bilo

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RXqSedWSu2k&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/RXqSedWSu2k&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Bilo vise puta i glupost cista,pravo "topgirovski",dramaticno,a glupost da ce Mclaren onoliko pobjeci na startu,nema logike,jedino eto sto je Stig ipak teski profesionalac za razliku od Hammond-a,ali svejedno,iako mrzim Veyrona,a malo je reci da obozavam F1 ipak ga Veyron more ko pic*** otrest na PRAVCU :D
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Bilo vise puta i glupost cista,pravo "topgirovski",dramaticno,a glupost da ce Mclaren onoliko pobjeci na startu,nema logike,jedino eto sto je Stig ipak teski profesionalac za razliku od Hammond-a,ali svejedno,iako mrzim Veyrona,a malo je reci da obozavam F1 ipak ga Veyron more ko pic*** otrest na PRAVCU :D


misam mogao zamisliti da postoji neko ko "mrzi" veyrona
 
rinaldo je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Bilo vise puta i glupost cista,pravo "topgirovski",dramaticno,a glupost da ce Mclaren onoliko pobjeci na startu,nema logike,jedino eto sto je Stig ipak teski profesionalac za razliku od Hammond-a,ali svejedno,iako mrzim Veyrona,a malo je reci da obozavam F1 ipak ga Veyron more ko pic*** otrest na PRAVCU :D


misam mogao zamisliti da postoji neko ko "mrzi" veyrona

toliko je lijep Veyron,s koje god strane ga pogledas...da Fotografi se izguba trazeci najbolju perspektivu za uslikat ga...zato ga mozda mrzi...:D
hehehe...:lol:
 
rinaldo je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Bilo vise puta i glupost cista,pravo "topgirovski",dramaticno,a glupost da ce Mclaren onoliko pobjeci na startu,nema logike,jedino eto sto je Stig ipak teski profesionalac za razliku od Hammond-a,ali svejedno,iako mrzim Veyrona,a malo je reci da obozavam F1 ipak ga Veyron more ko pic*** otrest na PRAVCU :D


misam mogao zamisliti da postoji neko ko "mrzi" veyrona

Ima nas vise,ne brini :D

Mrsko mi sad opet po stoti put naglabat zasto ga ne volim i iz kojih razloga,ali ne volim ga nikako,kosi se sa svim onim sto ja volim kod superautomobila i samog inzinjeringa automobila ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Bilo vise puta i glupost cista,pravo "topgirovski",dramaticno,a glupost da ce Mclaren onoliko pobjeci na startu,nema logike,jedino eto sto je Stig ipak teski profesionalac za razliku od Hammond-a,ali svejedno,iako mrzim Veyrona,a malo je reci da obozavam F1 ipak ga Veyron more ko pic*** otrest na PRAVCU :D


misam mogao zamisliti da postoji neko ko "mrzi" veyrona

Ima nas vise,ne brini :D

Mrsko mi sad opet po stoti put naglabat zasto ga ne volim i iz kojih razloga,ali ne volim ga nikako,kosi se sa svim onim sto ja volim kod superautomobila i samog inzinjeringa automobila ;)
Nisi jedini ja mislim ima nas još što ga ne volimo nikako :D ja bar znam još nekoliko sličnih :D
 
Član
veyron jest brz, ali nije pravi superautomobil... previse gluposti, tehnike i komfora je utrpano u njega da bude "pravi" super automobil. Pravi super automobil( skratimo to na SA ), znaci pravi SA treba imati malu masu, veyron nema malu masu, SA treba veliko ubrzanje, nije da ga veyron nema, ali sam vec na nekoliko videa vidio da ga na startu rezu automobili sa nekoliko stotina konja slabijim masinama( i samo zadnjom vucom ), a on ih tek lovi( kao na primjer ovog mclarena ) na kraju milje, znaci ne 402m, vec 1600m... Znaci, sva teknika, izolacija i ostale pizdarije van, tek onda naci nacin da ga jos olaksaju, dati mu agresivnije "lice"( ovako auto djeluje kao Sumo hrvac sa raketom u guzici, a u biti i je tako :D )... ovako je veyron veliki, luksuzni i brzi automobil koj postize performanse jednog SA, ali ne izgleda tako, a na stazi... nije mu tamo ni mjesto :D

Zakljucak >> Super automobil( u smislu kao "jako dobar automobil" ), ali ne i super automobil ;)

:icon_exclaim:

ja bi svejedno radije veyrona :123:
 
Član
ja kad nešto mrzim onda to ne želim blizu sebe , baš me interesuje ko bi od vas toliko koji mrzite veyrona odbili da ga imate u garaži. shvatam ja da možeš simpatizirati određena auta i imati svoje favorite ali "mrziti" ovakav auto nisam očekivao od ljudi na auto-forumu, pozzz:icon_rolleyes:
 
Član
Da i ja bih ga htio provozati i imati naravno, ALI da biram izmedju vayrona i nekih drugih cistokrvnih sportskih auta tipa McLaren F1, ferrari, lambo... vayron bi otpao bez razmisljanja..
 
Član
m50b25 je napisao(la):
Da i ja bih ga htio provozati i imati naravno, ALI da biram izmedju vayrona i nekih drugih cistokrvnih sportskih auta tipa McLaren F1, ferrari, lambo... vayron bi otpao bez razmisljanja..

potpis;)
 
HrSupra je napisao(la):
m50b25 je napisao(la):
Da i ja bih ga htio provozati i imati naravno, ALI da biram izmedju vayrona i nekih drugih cistokrvnih sportskih auta tipa McLaren F1, ferrari, lambo... vayron bi otpao bez razmisljanja..

potpis;)

+1

Da mi ga ko daje,uzeo bi i iste sekunde prodo,te za cijenu njega (koja btw konstanto opada jer je najskuplji auto za odrzavanje) kupio nekog rasnog sportasa ili dva ili tri :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top