bucan rad motora

bucan rad motora

Član
e ovako.. kako je pao ovaj snijeg nesto sam skontao.. kada vozim sporo duze vremena npr u 3. brzini 40-50km/h i kad stanem auto skroz mirno radi ili kad vozim brze a parkiram na snijeg opet fino radi, necuje se unutra skoro nista a kad udjem u garazu ispod je beton onda je stvarno bucan :icon_sad: do cega to moze biti?
 
Član
menso206 je napisao(la):
e ovako.. kako je pao ovaj snijeg nesto sam skontao.. kada vozim sporo duze vremena npr u 3. brzini 40-50km/h i kad stanem auto skroz mirno radi ili kad vozim brze a parkiram na snijeg opet fino radi, necuje se unutra skoro nista a kad udjem u garazu ispod je beton onda je stvarno bucan :icon_sad: do cega to moze biti?

o kojem se motoru radi:icon_question:
 
Član
runjo je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
e ovako.. kako je pao ovaj snijeg nesto sam skontao.. kada vozim sporo duze vremena npr u 3. brzini 40-50km/h i kad stanem auto skroz mirno radi ili kad vozim brze a parkiram na snijeg opet fino radi, necuje se unutra skoro nista a kad udjem u garazu ispod je beton onda je stvarno bucan :icon_sad: do cega to moze biti?

o kojem se motoru radi:icon_question:

1.4 HDI zaboravio sam napisat da je dizel... znaci bucnije radi kad je ispod beton a kad je na snijegu bas fino radi
 

LSD

Član
vidi se.....hahaha salim se malo....

to ti je normalno kod svakoga je tako....
snijeg je zvucni izolator i tako da ti se auto manje cuje nego na betonu
 
Član
LSD je napisao(la):
vidi se.....hahaha salim se malo....

to ti je normalno kod svakoga je tako....
snijeg je zvucni izolator i tako da ti se auto manje cuje nego na betonu

nemam onu zstitnu plastiku ispod motora kako bi bilo da negdje nabavim pa stavim? bil se tad imalo smanjila buka
 
Početnik
2d6wq3p.jpg
 
Top