BUBILAK,,,,

BUBILAK,,,,

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo malo opsirnije o bubilaku...uskoro cu obaviti slike kako bi trebao izgledati za mjesec-dva dana na 17"kama
 
Član
nemam sliku nisam jos skontao koje cu felge neznam ima evo neki pike prodaje 245/25/r17 za 600KM a jos cu malo traziti necu se zaletiti a danas sam kupio dvd pravo dobar oko 400KM
 
Član
nije nisam htjeo da stavljam ove sto se neskida plocica ovaj sto sam uzeo stavicu slike kad ga postavim, on je obicni cd player samo sto mu je plocica sa svake starne sira po 1,5 do 2 cm i ima 3,5inc display,cita sve,ima memory stick i bluetooth i svasta nesto...a i osvjetljenje mi se uklapa
 
Član
heh i ja sam imao bubilaka istog plavog samo nase trziste isto 2.0 benzin al nije automatic stim da sam ja na plin vozio... al nisam ga dugo imo radi nekih problema je moro an prodaju... kad izskopam sliku stavim :) pozz...


buba je super autic samo ima preveliku instrument plocu a premalo prosotora otraga... ipak mislim da se prostor mogo bolje rasporedit...
 
Član
ma ja neznam moje misljenje meni se vise svidza sto ima veliku instrument tablu imam dobar osjecaj za volanom,komotan sam a za nazad me zaboli k..., nesjedim nikad tamo
 
Član
sacu staviti sliku...dvd a

evo ovakav sam dvd uzeo fin je pod ruku nije neki fukarski materijal,onako sav je crn i kad je ugasen sve je crno nevide se ni brojevi ni nista bas fino...onako cool...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top