Brzinska :)

Brzinska :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo malo gazio po auto putu i nabrzinu uslikam,ovo je najbrze sto sam ga ja vozio. Ovo je na plinu i moze bar do 200kmh na plinu, na benzin nisam stigao probati,jer sam dobio saputnika u medjuvremenu koji nije bas za ovakve pothvate. Ali slijedece sedmice stizu friske slike na benzinu i na plinu max speed-a.

 
Član
uh vidi,a zato se mucio pa rucna povucen bila :)
ma to gori jer ne radi ABS

ma pazim se, ne sekirajte se,ovo samo na autoputu radim,bilo je oko 6 i 30 ujutro u ponedjeljak nigdje nikoga ;)
 
Putovanja.ba
Administrator
Moze ovo jos bolje :) ma ja cekam one iz inostrantva slike koje tek treb da napravis :D
 
Član
da da i ja isto jedva cekam te
samo danas sam tek vidio pravu snagu sestaka,ovaj bmw je bas auto za autoputa,na 160 prima gas bolje nego na 40 (ne bas doslovno,ali bas lijepi) cijeli autoput sam vozi 160kmh i nije se sekunde ni zagrijao ni zucnuo ma nista, buka na zadovoljavajucem nivou,potrosnja na 160kmh pokazuje 8litara.
belisima :)
 
Član
nista onda cekacemo da vidimo komentar kad bude slika ;)

a to sto rekoste da ide benga,pa ide,ali na zadnjem okupljanju kako provozah Alenovog golfa i poslije toga sjedoh u bengu :(
tuga me neka obuzela,ja gas a ono nista :(
GTI je GTI
signature je opravdan :)
 
Al_Galone je napisao(la):
nista onda cekacemo da vidimo komentar kad bude slika ;)

a to sto rekoste da ide benga,pa ide,ali na zadnjem okupljanju kako provozah Alenovog golfa i poslije toga sjedoh u bengu :(
tuga me neka obuzela,ja gas a ono nista :(
GTI je GTI
signature je opravdan :)

a sta bi ja trebao da kazem kada sam izasao iz Alenovog golfa i sjeo u svoje auto:-(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top