Brza pošta - Srebrenik??

Brza pošta - Srebrenik??

Našao sam neke felge na pik-u i sad bi ih trebao nekako dobacit do Mostara, a ovaj od koga kupujem slabo zna ista od brzim poštama i kako to ide. Sad me zanima koja ima brza pošta u Srebreniku da ja njemu kažem, i koliko je otprilike poštarina za 4 felge?
:cool:
 
Član
Ne isplati ti se preko brze poste,bar moje misljenje.
Kod FEDEX-a je 13km 1kg tako da...

Posalji autobusom ...
 
Uff puno je to, a govorio sam mu ja za autobus, a kaze on da ne zna ni jednog vozaca autobusa, pa cu vidit jos s njim kako cemo.
 
BHT Ovisnik
vidi,uzmi intereuropu,ja sam sa njima radio vise puta felge,nece ti nitko uzeti ispod 80km,dok zovnes njih,jel srebrenik spada pod tuzlu ? ako jeste,zoves im poslovnicu u tuzli ili gdje vec neznam ni ja i kazes da ti trebas poslati felge,da su ti u centrali rekli 35km,ja sam tako vec 3x slao,jednom mi ona rekla 35km i sad tako uvijek kazem i tako uzimam;)
 
BHT Ovisnik
evo,zovni na ovaj broj i pitaj koji je broj za srebrenik ;
033 465-054

i na taj broj koji ti dadnu to sve kazi;)
 
Član
CityEx i 24vip dolaze u Srebrenik s njima sam poslovao sad ne znam po kojoj cijheni bi to poslali, al da se napraviti sa ovima sto voze upisu manju kilazu meni je 7 kg manje stavio :D

Koje velicine su te felge mozda bi se nasao neko odavdje da ti poveze :icon_question:
 
BHT Ovisnik
ja sam radio vise puta u mjesecu s city-em i 24vipom,prije 24vip vukao to za 37km,sada vise nece,iako me dobro znaju,city također isto tako,jedino firmama ili netko tko svakodnevno radi onda se moze dogocarati
 
@Cole
hvala jos jednom :cool:
@adi
felge su 9x16 prave oldschool :icon_biggrin:
Kad bi ih netko mogao pokupit platio bi mu ekstra tu uslugu, a momak mi je napisao da bi mogao to nekome dati tko ide za Tuzlu, Brčko.
Eto ako netko iz tog pravca u Mostar ili negdje drugo bliže i ako je voljan da ucini uslugu nek se javi na pp i dogovorit cemo se ;)
 
Član
euroexpress- Elvir iz Tuzle je i zaduzen za ovu relaciju sa njim se uvjek moze dogovoriti
sa njima je najjednostavnije , meni iz Banja Luke 13-ke sa gumama dosle za nekih 30-tak KM ,

stvar dogovora kada se ispunjava tovarni list, vip mi uvjek kaska i uvjek cekam par dana povratne fakture a ovi dnevno imaju relaciju ,

mogu u ponedeljak provjeriti cijenu odprilike pa ako taj hoce i da se onda i posalje
 
koki+ je napisao(la):
euroexpress- Elvir iz Tuzle je i zaduzen za ovu relaciju sa njim se uvjek moze dogovoriti
sa njima je najjednostavnije , meni iz Banja Luke 13-ke sa gumama dosle za nekih 30-tak KM ,

stvar dogovora kada se ispunjava tovarni list, vip mi uvjek kaska i uvjek cekam par dana povratne fakture a ovi dnevno imaju relaciju ,

mogu u ponedeljak provjeriti cijenu odprilike pa ako taj hoce i da se onda i posalje

Ako ti nije problem provjeri, pa napisi ovdje, bit cu ti jako zahvalan. Stvarno bi volio ove felge kupit jer ih dugo trazim i bas mi odgovaraju, ako ih kupim bit ce jedan update u moju garazu w115 :icon_smile:
 
Top