Bruji u vratima

Bruji u vratima

Član
Kao sto sam naveo u predstavljanju treba mi pomoc oko ozvucenja, imam sony xplode uredjaj i fabricke philips zvucnike, zvuk je sasvim kvalitetan ali pri jacem bass-u cuje se brujanje u vratima, ako neko ima neki savjet kako se moze to popraviti :)
 
ovde ti niko ne moze pomoci sve dok sam ne otkrijes odakle zvuk dolazi. Kad ustanovis, skini tapacir pa pregledaj sta bi moglo biti opusteno.
 
Član
Ne mozes sa alpine fulat
Znaci nije mi u interesu da trese toliko da budi mahalu nego samo me zanima kvalitet zvuka:Du golfu nema zadnjih zvucnika, samo ova cetiri kao sa slike bass i visokotonci, bez pojacala i tako tih stvari sa sony uredjajem i ovim zvucnicima da li bih dobio zadovoljavajucu kvalitetu? ;)
 
Član
druze nestoo nisi dotegao na tapacirungu ili cak namehanizmu unutar skini tapacirnug pojacaj pa vidi tad hoce li brujati...moguce da neka plastika ili tapacirung nije dovoljno stegnut i tako pravi vibraciju...nema tu mudrolije odvrni i gledaj sta je...:D
 
Član
Type E zvucnici su donji razred, prihvatljive cijene i ok kvalitet...bez pojacala bi trebali fino svirat, al opet zavisi od plejera, auta itd..
Napisao sam da ne mozes fulat u smislu da su uvijek konzistentni sa kvalitetom i tesko da je neki njihov proizvod naisao na lose kritike ako uzmes u obzir cijenu...skuplji su od ostalih al su u vrhu ili bar blizu njega...a do tebe je koliko hoces platit, imaju zvucnike za 120 a i za 320, skoro iste...
Ja bih kupio jer su sony i slicni 100-tinjak KM
 
Član
druze nestoo nisi dotegao na tapacirungu ili cak namehanizmu unutar skini tapacirnug pojacaj pa vidi tad hoce li brujati...moguce da neka plastika ili tapacirung nije dovoljno stegnut i tako pravi vibraciju...nema tu mudrolije odvrni i gledaj sta je...:D
Dok uhvatim fino vrijeme hvala na odg :D
 
Član
Type E zvucnici su donji razred, prihvatljive cijene i ok kvalitet...bez pojacala bi trebali fino svirat, al opet zavisi od plejera, auta itd..
Napisao sam da ne mozes fulat u smislu da su uvijek konzistentni sa kvalitetom i tesko da je neki njihov proizvod naisao na lose kritike ako uzmes u obzir cijenu...skuplji su od ostalih al su u vrhu ili bar blizu njega...a do tebe je koliko hoces platit, imaju zvucnike za 120 a i za 320, skoro iste...
Ja bih kupio jer su sony i slicni 100-tinjak KM
Tako nekako sam i ja mislio, uglavnom ne mogu biti losiji od fabrickih..hvala na odg;)
 
Top